^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

!V PRODEJI!
˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

kapitola 18: Návštěva II.

22. června 2012 v 12:58 | Nelien |  *Prokletí úplňku - Odhalení
Ahojky! Dnes tu pro vás mám II. část kapitoly Návštěva! Dneska v noci odjíždím do Chorvatska, ale nebojte, třetí část jsem nastavila na zveřejnění během příštího týdne, ačkoli tu nebudu :) Takže užívejte slunečné dny!
Když opouštěli kino, všichni si nadšeně vyměňovali své názory, dokonce i Rick se shodl na tom, že Probuzení je zatím nejlepší díl z celé Underworld série. Na dálku odemkl auto a společně s Ewil nastoupili.

"Dobře, musím uznat, že to nebylo zase tak přehnaně hororový," připustila Ewil, když si zapínala pás a Rick startoval, "a dokonce mě to bavilo."

"Já to věděl," mrkl na ni a vycouval na silnici. Vyrazil ke čtvrti na konci města, jako vždy mnohem vyšší rychlostí, než tu byla povolená. Za chvíli míjeli poslední obchody a činžáky, které brzy nato vystřídaly stromy a louky. Vše se topilo ve tmě, hvězdy byly chladné a dnes působily skoro záludně. Ewil seděla jako přikovaná a s očima na stopkách sledovala silnici a modlila se, aby jim pod kola nevběhlo nějaké zvíře.

"Ricku, prosím tě zpomal," řekla mu po chvíli. "Vždyť tam máš skoro stovku."

"Klid, já umim jezdit, zlato," uculil se.

"O tom nepochybuju, ale večer je to dost nebezpečný."

"Nevěříš mi?" otočil k ní hlavu s šibalským úsměvem.

"Mám být upřímná?" zakřenila se.

"No, myslím, že -"

Vtom ze škarpy mezi stromy vyletělo cosi obrovského a černého. Ewil zaječela a ohromné zvíře dopadlo s pořádným řachnutím na kapotu. Rick dupl na brzdu, strhl volant a auto prudce hodilo smyk. Ewil ještě stihla zahlédnout svítivé oči a děsivé tesáky, které se na ni z předního skla dívaly. Potom už neviděla nic, všechno se točilo, srdce měla až v krku a před očima jí proběhl snad celý její život.

Auto vyletělo ze silnice, zatočilo se kolem své osy a zastavilo se nárazem do stromu.

Hluk a zmatek ustal. Ewil se pokoušela rozlepit víčka, hlava jí třeštila a když otevřela oči, všechno se jí mlžilo. Srdce jí ještě stále bouchalo jako šílené, celá se třásla.

Jsem mrtvá? honilo se jí hlavou. Konečně dokázala rozpoznat různé tvary, všude byla tma, přední sklo bylo naprasklé, z kapoty se kouřilo a přímo před nimi se tyčil mohutný kmen.

Někdo se jí dotknul, vzal jí obličej do dlaní. Natočila hlavu a viděla Ricka, vypadal ustaraně, díval se na ni vystrašeným pohledem, ale zraněný nebyl. Vzápětí jí hned došlo proč - nemohl se přeci zranit.

"Ewil, Ewil," mluvil na ni naléhavým hlasem. "Lásko, slyšíš mě? Miláčku..." odepnul jí pás, naklonil se k ní blíž a odhrnul jí vlasy z tváře.

"Ricku," zašeptala Ewil slabým hlasem.

"Ano, jsem tady, jsem u tebe, lásko, neboj se, všechno bude v pořádku."

"Bolí mě hlava," roztřeseně se dotkla čela. Když se potom podívala na prsty, byly od krve. "Sakra," zamumlala.

"Jak se cítíš?"

"Jde to," trochu si poposedla. "Co se tam zatraceně stalo?"

Rick neodpověděl, ale podivně zatnul zuby. Najednou zpozorněl. Rozšířily se mu zorničky, napnuly svaly. To Ewil vyděsilo.

"Co se děje?"

"Psst..."

Venku se něco pohybovalo. Tráva šuměla, praskaly větve. Rick upíral oči ven, stále vypadal jako z kamene.

Ze tmy se náhle vyřítilo velké monstrum a skočilo na přední kapotu. Ewil leknutím vyjekla, strachem ani nedýchala. To zvíře vůbec nebylo zvířetem, byl to vlkodlak. Nahrbil se, vycenil své smrtící tesáky a potom vší silou narazil do předního skla. Ewil vykřikla, sklo nebezpečně zapraskalo.

"Tak fajn," zavrčel Rick, nespouštěl přitom z hrozivého netvora vražedný zrak. "Ewil, zůstaň tady a ani se nehni. Hned se vrátím."

"Cože?" vyjekla Ewil zděšeně. "Ne, ne, ne! Nikam nechoď!"

"Uklidni se," uhodil na ni Rick nezvykle tvrdým hlasem. "Vrátím se. Musíš mi věřit! Zůstaň sedět a nic nedělej! Vyřídím to rychle."

"Ale -"

Nato Rick vystoupil z auta, zabouchl za sebou dveře a vlkodlak obrátil svou pozornost na něho. Připravil se k útoku, drápy zarýval do kapoty auta, z tlamy mu odkapávaly sliny.

Rick si přetáhl mikinu přes hlavu a v jediném okamžiku se přímo před Ewilinýma očima proměnil. Tělo se mu napjalo, zapraskaly kosti, hlava se protáhla, tělo začalo růst, svaly se nadouvaly. Rick cenil zuby, které se nyní měnily na hrozivé tesáky, zatínal pěsti, až na jeho místě stál vlku podobný tvor. Otevřel zuřivé oči a Ewil si zakryla ústa dlaněmi, když po něm vlkodlak skočil a Rick udělal totéž.

Oba se svalili na zem, vlkodlak si počínal jako smyslů zbavený, všemožně se snažil protivníka roztrhat. Ale Rick byl příliš rychlý a příliš silný. Vrhl se netvorovi po hrdle a Ewil odvrátila tvář. Nemohla se na tu hrůzu dívat.


****

Blížilo se půl dvanáctý v noci a mně se pomalu začínalo chtít spát. Dívala jsem se na dvdčko a v duchu si začínala říkat, ať už je konec. Nechtělo se mi to vypínat, protože jsem to měla rozkoukané, ale únava na mě začínala doléhat.

Máma se ještě dole v obýváku dívala na nějaký film, většinou vydržela být vzhůru u televize i do jedný ráno. Dostala jsem chuť na něco sladkýho, tak jsem na ovladači zmáčkla pause, vyhrabala se z postele a zamířila do kuchyně.

Zrovna, když jsem se blížila ke schodům, někdo zazvonil. Zarazila jsem se na prvním schodě a v duchu se divila, kdo to v tuhle dobu může být. Že by Chris nebo někdo z kluků? Nestalo se něco?

Viděla jsem mámu, jak si obléká župan a jde ke dveřím. Podívala se do kukátka a pak otevřela.

"To bude asi omyl, my jsme si pizzu neobjednávali," řekla mladíkovi, který před sebou držel tři krabice pizzy.

"Ale vaši sousedé ano," ozval se jiný, až děsivě líbezný hlas a mně se málem zastavilo srdce. Za mladíkovými zády se objevil jiný muž, chytil kluka za hlavu a přímo před máminýma a mýma očima mu zlomil vaz.

Máma zaječela, muž vrazil dovnitř, popadl ji pod krkem, zvedl do vzduchu a tvrdě přirazil ke stěně.

"Ticho," zasyčel jí do obličeje. Zakryla jsem si ústa dlaněmi, z očí mi stekly slzy. Hrdlo jsem měla stažené hrůzou, srdce mi naráželo do hrudi jako zdivočelé.

"Kde máš dcerušku?" zeptal se muž sladce, přitom se za jeho zády vyrojili další tři chlapi a vnikli dovnitř. V ten okamžik jsem se otočila a co nejrychleji a zároveň nejtišeji jsem prchala zpátky do pokoje. V hlavě mi zběsile tepalo, strach mě celou pohltil a nedovoloval normálně uvažovat. Zamkla jsem za sebou a s přerývavým dechem se rozhlédla po pokoji.

Tak kde je! Kde je ten zatracený mobil!

Slyšela jsem, jak ti muži dupou po schodech. Zachvacovala mě panika, skoro jsem nemohla ani dýchat. Pak jsem ho konečně uviděla. Ležel na stole mezi papíry. Rychle jsem k němu přiskočila, ale to už mi někdo bral za kliku. Věděla jsem, že je zámek dlouho nezdrží. Popadla jsem mobil a jediné, co mě napadlo, bylo schovat se pod postel.

Ležela jsem na břiše, snažila se ztišit svůj divoký dech, měla jsem pocit, že mi srdce hlasitě buší i do podlahy. Roztřesenými prsty jsem na mobilu namačkala Chrisovo číslo.

Málem jsem vykřikla, když dveře s hlasitým lomozem vyletěly z pantů a přistály na zemi. Dovnitř napochodovaly tři muži, viděla jsem jejich boty. Vytočila jsem Chrisovo číslo a sledovala, jak na druhé straně vyzvání. Přitom jsem sledovala ty boty, jak se procházejí po mém pokoji, a jedny z nich - černé drahé lakýrky - se až příliš přiblížily k mému úkrytu.

Roztřesenýma rukama jsem pevně svírala mobil a modlila se, ať mě tu neobjeví, ať mi to Chris zvedne a ať neubližují mojí mámě.

Zničehonic postel nad mojí hlavou zmizela a odletěla na druhou stranu mého pokoje, kde s hlasitým prásknutím narazila do zdi. Málem se mi zastavilo srdce zděšením. Vtom se z mobilu ozval Chrisův hlas:

"Jully? Jsi tam?"

Nestačila jsem však říct jediné slovo - ten muž v lakýrkách, který předtím držel mou mámu pod krkem, mi vytrhl mobil z ruky. Jediným stiskem ho rozdrtil v dlani.

Vytřeštěně jsem na něho zírala, když mě jeho poskoci surově popadli za paže a vyzvedli na nohy. Vyděšeně jsem se muži před sebou zadívala do očí.

Jeho oči byly ledově zelené a bodavé jako jehly. Avšak hořela v nich jakási jiskřička pobavení a záludnosti. Byl to pohledný muž, hnědé vlasy měl sčesané do kohouta a v uších se mu blyštěly náušnice. Na sobě měl černý elegantní oblek a bílou košili s několika rozepnutými knoflíčky u krku. Krutě se na mě usmál.

"Tak se s tebou konečně setkávám, Julian," řekl.

"Kde je máma?" vyhrkla jsem. "Co jste s ní udělali?"

Muž ke mně přistoupil o krok blíž a dvěma prsty se dotkl mé tváře. Byl studený jako led. Zálibně se usmíval, přičemž si mě prohlížel.

"Jsi docela rozkošná," uculil se nebezpečně. "Skoro k nakousnutí," dodal a zazubil se. V úsměvu mu zazářily špičaté tesáky. Okamžitě jsem pochopila a hrůzou zatajila dech.

"Jmenuji se Daniel," pravil muž jako by mimochodem. "Tvá matka je prozatím v pořádku. Neměj strach, před touto návštěvou jsem jedl," znovu se ďábelsky zazubil.

Naprázdno jsem polkla. Co ode mě může chtít? Zabije mě? Kdybych mohla zachránit aspoň mámu... je to všechno moje vina, ona je v tom nevinně, já jsem Markusova dcera. Proto jsou tady, že ano? Proto mě chtějí zabít. Určitě mě zabijí. Dneska v noci umřu.

"Nějak jsi zbledla," poznamenal Daniel na oko ustaraně. "Nemusíš se bát, já jsem tu jen proto, abych tě odvedl někomu mnohem děsivějšímu."

"Co se mnou uděláte?" zanaříkala jsem. "Pusťte aspoň moji mámu, ona za nic nemůže."

"Rád bych, ale nepůjde to," zavrtěl Daniel soucitně hlavou. "Ona s námi půjde také, kdyby se ti náhodou zachtělo dělat potíže."

Proti vůli mi z očí stekly slzy.

Daniel se otočil k odchodu a jeho upíři mě vedli za ním. Vyšli jsme na chodbu a sešli schody do přízemí.

Daniel se náhle zarazil. Zvedl ruku, oba upíři, jež mě věznili, se také zastavili. U zdi v chodbě bezvládně ležel jeden z Danielových upírů.

"Pane?" promluvil muž vedle mě.

"Je mrtvý," řekl Daniel tiše a všechno pobavení a škodolibost z jeho hlasu vyprchaly.

Z kuchyně náhle vystřelilo cosi neuvěřitelně rychlého a hbitého. Zahlédla jsem pouze šmouhu, když muži vedle mě zařvali. Jednomu spadla hlava, načež se jeho tělo skácelo v gejzíru krve, a druhý odlétl přes celou chodbu a skončil na schodech.

Utekla jsem od znetvořeného těla do rohu, kde jsem se chytila za žaludek a snažila se potlačit zvracení. Všechno uvnitř mě se bouřilo a jako by stahovalo, připadala jsem si jako v nějaké noční můře.

Ta rychlá šmouha se náhle zastavila a já konečně pochopila, kdo to je.

Nathalien.

"Ty," zavrčel Daniel vztekle a Nathalien pozvedl zakrvácený meč.

"Také tě rád vidím, Danieli," pousmál se a vyrazil do útoku. Daniel bleskurychle tasil a kov o sebe zařinčel. Stala jsem se svědkem neuvěřitelně rychlého souboje. Jejich pohyby byly tak mrštné, že je obyčejný člověk jako já nebyl schopen postřehnout. Viděla jsem pouze čepele míhající se ve vzduchu a ty dva, jak kolem sebe poskakují a jsou snad rychlejší než světlo.

Náhle jeden z nich vykřikl, zavrávoral a zády narazil do stěny. Byl to Daniel, držel se za krvácející rameno a upíral na Nathaliena nenávistný pohled. Narovnal se a vycenil špičáky.

"Tohle není konec," zasyčel a byl pryč.

Nathalien se zhluboka nadechl a zasunul meč do pochvy u pasu. Potom se otočil a váhavě ke mně přistoupil. Až nyní jsem pochopila, že je po všem. Připadala jsem si jako v nějakém transu. Stále jsem nebyla schopná to všechno pochopit. Jako by to můj mozek odmítal přijmout.

"Julian," promluvil na mě Nathalien něžně a vzal mě za ramena. "Slyšíš mě?"

Uvědomila jsem si, že třeštím oči neznámo kam. Přinutila jsem se na něho podívat a najedou to přišlo - rozbrečela jsem se.

Nečekaně mě k sobě přivinul a objal ve svém železném obětí. Studil skoro stejně jako Michael, začínala jsem si připadat zase v bezpečí. Trochu nemotorně mě hladil po vlasech a snažil se mě utěšit.

"Kde je máma?" vzpomněla jsem si najednou a trochu se od něho odtáhla.

"Jen klid, je v kuchyni," odpověděl pomalu. "Zatím je v bezvědomí, ale bude v pořádku."

"Bože," zavřela jsem oči. "To nemůže být pravda."

"Všechno už je v pořádku, Julian," znovu mě chytil za ramena. "Nyní musíš jít se mnou. Tvůj otec bude překvapen."
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (293)
Zobrazit starší komentáře

201 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 6. července 2018 v 13:14 | Reagovat

Wow, what a quality it is! Because mostly YouTube video lessons have no nice feature, but this is genuinely a fastidious quality video.

202 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 13:54 | Reagovat

My boss is also keen of YouTube humorous video tutorials, he also watch these even in place of work hehehe..

203 tadalafil tablets tadalafil tablets | E-mail | Web | 6. července 2018 v 15:40 | Reagovat

YouTube is world's largest video sharing site, no one can defeat it. Every one upload videos at YouTube after that take embed code and post everywhere.

204 tadalafil 5 mg tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 17:03 | Reagovat

Why YouTube video lessons are shared everywhere? I think one reason is that these are simple to get embed script and paste that script somewhere you wish for.

205 cialis 20mg cialis 20mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 17:28 | Reagovat

Yup, you are right Google is the finest in support of blogging, Google’s blog as well appear fast in search engines too.

206 tadalafil 5 mg tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 19:25 | Reagovat

Hi there Jackson, if you are a new net user after that you have to go to see all the time this site and read the updated articles or reviews at at this place.

207 tadalafil 20mg tadalafil 20mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 20:32 | Reagovat

Wow, what a video it is! Actually fastidious quality video, the lesson given in this video is truly informative.

208 tadalafil 5 mg tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 20:54 | Reagovat

It’s amazing for me to have a site, which is helpful in support of my know-how. thanks admin

209 buy generic cialis online buy generic cialis online | E-mail | Web | 6. července 2018 v 22:22 | Reagovat

Hurrah, that’s what I was looking for, what a stuff! present here at this web site, thanks admin of this site.

210 tadalafil tablets tadalafil tablets | E-mail | Web | 6. července 2018 v 22:58 | Reagovat

When someone writes an post he/she retains the thought of a user in his/her brain that how a user can know it. So that’s why this piece of writing is great. Thanks!

211 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 7. července 2018 v 1:57 | Reagovat

Remarkable YouTube videos posted at this web page, I am going to subscribe for on a regular basis updates, since I don’t desire to miss this series.

212 generic cialis at walmart generic cialis at walmart | E-mail | Web | 7. července 2018 v 4:20 | Reagovat

Hahahahahahaha, this politics related YouTube video is in fact so funny, I loved it. Thanks designed for sharing this.

213 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 7. července 2018 v 18:10 | Reagovat

Yup, you are accurate Google is the best in support of blogging, Google’s blog as well come fast in search engines too.

214 cialis coupons 2018 cialis coupons 2018 | E-mail | Web | 7. července 2018 v 18:43 | Reagovat

It’s amazing for me to have a web page, which is valuable in favor of my experience. thanks admin

215 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 7. července 2018 v 21:32 | Reagovat

I'd like to find out more? I'd care to find out more details.

216 cialis prices cialis prices | E-mail | Web | 7. července 2018 v 22:17 | Reagovat

If some one wants to be updated with most up-to-date technologies then he must be go to see this site and be up to date daily.

217 generic cialis generic cialis | E-mail | Web | 7. července 2018 v 23:03 | Reagovat

Peculiar article, exactly what I wanted to find.

218 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 8. července 2018 v 2:28 | Reagovat

Hurrah, that’s what I was looking for, what a stuff! existing here at this web site, thanks admin of this site.

219 viagra tablets viagra tablets | E-mail | Web | 9. července 2018 v 19:57 | Reagovat

At this time I am going away to do my breakfast, once having my breakfast coming yet again to read more news.

220 viagra coupon viagra coupon | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:36 | Reagovat

Such are in fact cool YouTube movies, its my luck to pay a visit this site and finding these awesome YouTube video tutorials.

221 viagra natural viagra natural | E-mail | Web | 9. července 2018 v 22:22 | Reagovat

I have read so many posts about the blogger lovers however this article is truly a nice piece of writing, keep it up.

222 sildenafil 100mg sildenafil 100mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 1:26 | Reagovat

Wow! this cartoon type YouTube video I have seen when I was in primary level and at the present I am in academy and viewing that again at this place.

223 order viagra online order viagra online | E-mail | Web | 10. července 2018 v 1:55 | Reagovat

Quality articles is the key to interest the users to pay a quick visit the website, that’s what this web page is providing.

224 viagra for women viagra for women | E-mail | Web | 10. července 2018 v 3:53 | Reagovat

Oh! Wow its in fact a comical and jockey YouTube video posted at this place. thanks for sharing it.

225 viagra 50mg viagra 50mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 11:27 | Reagovat

When someone writes an article he/she retains the idea of a user in his/her mind that how a user can understand it. Thus that’s why this paragraph is great. Thanks!

226 viagra over the counter viagra over the counter | E-mail | Web | 10. července 2018 v 14:28 | Reagovat

If any one wishes to be a successful blogger, then he/she must look at this piece of writing, for the reason that it contains al} methods related to that.

227 viagra professional online mail-order pharmacies viagra professional online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 10. července 2018 v 18:16 | Reagovat

Hi Jackson, if you are a new internet user afterward you must visit everyday this website and read the updated posts at at this place.

228 viagra for sale viagra for sale | E-mail | Web | 10. července 2018 v 18:40 | Reagovat

Hello everybody, I am sure you will be enjoying here by watching these kinds of comic video lessons.

229 pink viagra online mail-order pharmacies pink viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 10. července 2018 v 19:47 | Reagovat

Of course high resolution videotape quality includes much memory, that’s why it gives enhanced quality.

230 viagra for women viagra for women | E-mail | Web | 10. července 2018 v 21:45 | Reagovat

When someone writes an paragraph he/she maintains the plan of a user in his/her mind that how a user can be aware of it. So that’s why this post is outstdanding. Thanks!

231 buy 50 mg viagra buy 50 mg viagra | E-mail | Web | 10. července 2018 v 22:37 | Reagovat

Sketches are really nice source of instruction instead of passage, its my knowledge, what would you say?

232 cheap viagra cheap viagra | E-mail | Web | 11. července 2018 v 1:50 | Reagovat

This post concerning how to embed a YouTube video code is actually valuable in support of new internet access users. Fastidious job, keep it up.

233 online viagra online viagra | E-mail | Web | 11. července 2018 v 2:36 | Reagovat

Hi there dear, are you enjoying with this comic YouTube video? Hmmm, that’s good, I am as well watching this YouTube comical video at the moment.

234 buy 50 mg viagra buy 50 mg viagra | E-mail | Web | 11. července 2018 v 6:52 | Reagovat

Hi to all, how is everything, I think every one is getting more from this web site, and your views are pleasant in support of new users.

235 viagra tablets viagra tablets | E-mail | Web | 11. července 2018 v 10:14 | Reagovat

Touche. Sound arguments. Keep up the amazing effort.

236 nbsunoms nbsunoms | E-mail | Web | 15. července 2018 v 22:39 | Reagovat

free viagra without prescription <a href="http://genericonlineviaqra.com/#generic viagra"> viagra generic</a> brand name viagra <a href=http://genericonlineviaqra.com/#online>generic viagra</a>

237 cialis tablets cialis tablets | E-mail | Web | 20. července 2018 v 10:46 | Reagovat

Hello to every one, the contents present at this web page are genuinely amazing for people knowledge, well, keep up the good work fellows.

238 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 12:13 | Reagovat

There are also so many video uploading web pages, and these as well give facility for sharing their video clips, but I think YouTube is the most excellent.

239 buy cialis buy cialis | E-mail | Web | 20. července 2018 v 15:47 | Reagovat

Link exchange is nothing else however it is only placing the other person’s website link on your page at appropriate place and other person will also do similar in support of you.

240 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 18:50 | Reagovat

I am John, how are you everybody? This article posted at this web page is in fact good.

241 tadalafil 5 mg tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 20:17 | Reagovat

Do you have any video of that? I'd want to find out some additional information.

242 cialis pills cialis pills | E-mail | Web | 20. července 2018 v 22:34 | Reagovat

What's up everybody, I know YouTube video carries less bytes of memory due to that its quality is bad, except this YouTube video has fantastic picture features.

243 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 20. července 2018 v 23:43 | Reagovat

Link exchange is nothing else but it is only placing the other person’s webpage link on your page at proper place and other person will also do similar in support of you.

244 generic cialis at walmart generic cialis at walmart | E-mail | Web | 21. července 2018 v 1:23 | Reagovat

This video post is truly enormous, the noise feature and the picture feature of this video post is actually awesome.

245 buy cialis online buy cialis online | E-mail | Web | 21. července 2018 v 5:07 | Reagovat

Actually programming is nothing except it’s a logic, if you obtain handle on it after that you are the professional else nothing.

246 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 21. července 2018 v 5:57 | Reagovat

Hi, this weekend is fastidious in favor of me, since this time i am reading this enormous informative paragraph here at my house.

247 cialis on line cialis on line | E-mail | Web | 21. července 2018 v 6:27 | Reagovat

Yes I am also in explore of Flash tutorials, as I want to learn more about flash, so if you have please post it at this place.

248 cialis 5 mg cialis 5 mg | E-mail | Web | 21. července 2018 v 18:14 | Reagovat

I and my friends watch the football game clips at YouTube forever, for the reason that they have in pleasant quality.

249 cialis tablets cialis tablets | E-mail | Web | 21. července 2018 v 22:52 | Reagovat

On every weekend, we all colleagues together used to watch show, as enjoyment is also essential in life.

250 cialis cost cialis cost | E-mail | Web | 22. července 2018 v 0:33 | Reagovat

Hahahaha, what a comical this YouTube video is! I am still laughing, thanks to admin of this site who had posted at this web site.

251 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 1:28 | Reagovat

This video post is in fact fantastic, the noise quality and the picture feature of this tape post is genuinely awesome.

252 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 22. července 2018 v 5:50 | Reagovat

The techniques described in this article on the topic of to increase traffic at you own web site are genuinely nice, thanks for such nice post.

253 cialis 20 mg cialis 20 mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 7:14 | Reagovat

Wow, what a quality it is! Because mostly YouTube video lessons have no pleasant feature, except this is in fact a good quality video.

254 cialis pills cialis pills | E-mail | Web | 22. července 2018 v 14:06 | Reagovat

Hi there to all, I am also genuinely keen of learning PHP programming, however I am new one, I always used to examine articles related to PHP programming.

255 tadalafil 5 mg tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 17:49 | Reagovat

Since the admin of this website is working, no uncertainty very shortly it will be renowned, due to its quality contents.

256 tadalafil 20mg tadalafil 20mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 21:23 | Reagovat

Every weekend i used to visit this web page, for the reason that i want enjoyment, as this this web site conations really good funny data too.

257 cialis tablets cialis tablets | E-mail | Web | 23. července 2018 v 4:13 | Reagovat

Excellent, what a web site it is! This blog gives valuable facts to us, keep it up.

258 cialis prices cialis prices | E-mail | Web | 23. července 2018 v 4:55 | Reagovat

YouTube is world's largest video sharing web site, no one can defeat it. Every one upload videos at YouTube afterward obtain embed code and post anywhere.

259 tadalafil generic cialis 20mg tadalafil generic cialis 20mg | E-mail | Web | 23. července 2018 v 12:01 | Reagovat

Hi there friends, I am for a second time at this place, and reading this post related to Search engine marketing, its also a fastidious piece of writing, so keep it up.

260 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 23. července 2018 v 21:32 | Reagovat

Wow! this cartoon type YouTube video I have viewed when I was in primary level and now I am in college and watching that once more at this place.

261 tadalafil tablets tadalafil tablets | E-mail | Web | 24. července 2018 v 2:17 | Reagovat

My relatives always say that I am killing my time here at web, except I know I am getting know-how daily by reading thes good articles or reviews.

262 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 24. července 2018 v 4:19 | Reagovat

Very quickly this website will be famous amid all blog viewers, due to it's good posts

263 cialis 5 mg cialis 5 mg | E-mail | Web | 24. července 2018 v 14:51 | Reagovat

Hi to every one, since I am in fact eager of reading this weblog’s post to be updated regularly. It consists of pleasant data.

264 cialis generic cialis generic | E-mail | Web | 25. července 2018 v 0:17 | Reagovat

I am eager of learning Flash, is there any post associated to Flash, if yes, then please post it, thanks.

265 buy cheap cialis online buy cheap cialis online | E-mail | Web | 25. července 2018 v 1:20 | Reagovat

Hi there mates, how is the whole thing, and what you would like to say about this piece of writing, in my view its genuinely amazing for me.

266 cialis 20mg cialis 20mg | E-mail | Web | 25. července 2018 v 5:48 | Reagovat

all the time i used to read smaller articles that  as well clear their motive, and that is also happening with this article which I am reading here.

267 cialis on line cialis on line | E-mail | Web | 25. července 2018 v 5:52 | Reagovat

Every weekend i used to pay a quick visit this site, as i want enjoyment, as this this web site conations in fact good funny data too.

268 cialis coupons 2018 cialis coupons 2018 | E-mail | Web | 25. července 2018 v 8:39 | Reagovat

Hi everyone, it’s my first visit at this site, and article is genuinely fruitful in favor of me, keep up posting these articles or reviews.

269 cialis online cialis online | E-mail | Web | 25. července 2018 v 13:34 | Reagovat

Hello colleagues, is there any other good weblog related to JavaScript content, while this one is fastidious for PHP programming.

270 tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 25. července 2018 v 13:54 | Reagovat

It is the happiest day of my life so far, when I am watching these} funny video clips here, because after full day working I was so tired and now feeling nicely.

271 cialis coupons 2018 cialis coupons 2018 | E-mail | Web | 25. července 2018 v 14:56 | Reagovat

If you are free to watch humorous videos on the internet then I suggest you to pay a visit this web page, it contains truly therefore humorous not only videos but also other material.

272 cialis cost cialis cost | E-mail | Web | 25. července 2018 v 15:12 | Reagovat

Very soon this web site will be famous among all blogging people, due to it's good posts

273 nbvfroxy nbvfroxy | E-mail | Web | 25. července 2018 v 16:56 | Reagovat

buy female viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">female viagra</a> viagra wiki <a href=http://fviagrajjj.com/#>buy viagra online</a>

274 cialis 5 mg cialis 5 mg | E-mail | Web | 25. července 2018 v 17:04 | Reagovat

Wow, what a video it is! Really pleasant quality video, the lesson given in this video is actually informative.

275 munrethy munrethy | E-mail | Web | 27. července 2018 v 20:44 | Reagovat

purchase viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">sildenafil citrate generic</a> buy generic viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">buy viagra without prescription</a>

276 nyhEmipt nyhEmipt | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 10:42 | Reagovat

tadalafil 20mg <a href="http://besiktasboschservis.com/#">buy tadalafil</a> cialis pills <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cheap tadalafil</a>

277 sfffroxy sfffroxy | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 19:40 | Reagovat

viagra <a href="https://susamsokagim.com/">brand viagra</a> generic viagra <a href=https://susamsokagim.com/>generic viagra</a>

278 female viagra female viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 17:07 | Reagovat

Hi everybody, I am sure you will be enjoying here by watching these kinds of funny videos.

279 order viagra order viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 17:56 | Reagovat

Sharing some thing is better than keeping up-to our self, therefore the YouTube video that is posted at this place I am going to share through my family and colleagues.

280 cost of viagra cost of viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 19:10 | Reagovat

Quality posts is the secret to interest the people to pay a visit the site, that’s what this web page is providing.

281 sildenafil buy sildenafil buy | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 20:15 | Reagovat

It’s going to be finish of mine day, however before ending I am reading this enormous piece of writing to increase my knowledge.

282 women viagra women viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 20:52 | Reagovat

Its my good luck to visit at this blog and find out my required article along with video presentation, that’s YouTube video and its also in quality.

283 buy generic viagra buy generic viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 21:57 | Reagovat

These are really great ideas in on the topic of blogging. You have touched some good things here. Any way keep up wrinting.

284 cheap viagra 50 mg cheap viagra 50 mg | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:17 | Reagovat

I have read much about free of charge blogging websites, however I have no clear idea concerning that, can any one inform me which one is most excellent in support of free blogging?

285 viagra viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:23 | Reagovat

On each weekend, we all friends together used to watch film, because enjoyment is also essential in life.

286 viagra coupons viagra coupons | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:55 | Reagovat

These all YouTube gaming video lessons are genuinely in nice quality, I watched out all these along with my colleagues.

287 womens viagra womens viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 0:19 | Reagovat

Its nice comical YouTube video, I constantly go to pay a visit YouTube website in support of funny videos, because there is much more data available.

288 buy 100 mg viagra buy 100 mg viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 2:55 | Reagovat

This piece of writing regarding SEO gives clear idea designed for new SEO people that how to do Search engine optimization, thus keep it up. Pleasant job

289 cheap viagra cheap viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 2:58 | Reagovat

Yes I am also in look for of Flash tutorials, as I would like to learn more about flash, therefore if you have please post it here.

290 buy generic viagra online buy generic viagra online | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 4:15 | Reagovat

Hello everyone, it’s my first go to see at this site, and post is truly fruitful designed for me, keep up posting these types of articles or reviews.

291 buy 100 mg viagra buy 100 mg viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 4:48 | Reagovat

In my residence when I get bored, after that I simply ON my computer and open YouTube web site to watch the YouTube video lessons.

292 viagra generic availability viagra generic availability | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 7:36 | Reagovat

It’s remarkable to pay a visit this web page and reading the views of all friends concerning this article, while I am also keen of getting know-how.

293 viagra 100mg viagra 100mg | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 11:16 | Reagovat

On every weekend, we all friends jointly used to watch show, because fun is also essential in life.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama