^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

!V PRODEJI!
˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

kapitola 18: Návštěva II.

22. června 2012 v 12:58 | Nelien |  *Prokletí úplňku - Odhalení
Ahojky! Dnes tu pro vás mám II. část kapitoly Návštěva! Dneska v noci odjíždím do Chorvatska, ale nebojte, třetí část jsem nastavila na zveřejnění během příštího týdne, ačkoli tu nebudu :) Takže užívejte slunečné dny!
Když opouštěli kino, všichni si nadšeně vyměňovali své názory, dokonce i Rick se shodl na tom, že Probuzení je zatím nejlepší díl z celé Underworld série. Na dálku odemkl auto a společně s Ewil nastoupili.

"Dobře, musím uznat, že to nebylo zase tak přehnaně hororový," připustila Ewil, když si zapínala pás a Rick startoval, "a dokonce mě to bavilo."

"Já to věděl," mrkl na ni a vycouval na silnici. Vyrazil ke čtvrti na konci města, jako vždy mnohem vyšší rychlostí, než tu byla povolená. Za chvíli míjeli poslední obchody a činžáky, které brzy nato vystřídaly stromy a louky. Vše se topilo ve tmě, hvězdy byly chladné a dnes působily skoro záludně. Ewil seděla jako přikovaná a s očima na stopkách sledovala silnici a modlila se, aby jim pod kola nevběhlo nějaké zvíře.

"Ricku, prosím tě zpomal," řekla mu po chvíli. "Vždyť tam máš skoro stovku."

"Klid, já umim jezdit, zlato," uculil se.

"O tom nepochybuju, ale večer je to dost nebezpečný."

"Nevěříš mi?" otočil k ní hlavu s šibalským úsměvem.

"Mám být upřímná?" zakřenila se.

"No, myslím, že -"

Vtom ze škarpy mezi stromy vyletělo cosi obrovského a černého. Ewil zaječela a ohromné zvíře dopadlo s pořádným řachnutím na kapotu. Rick dupl na brzdu, strhl volant a auto prudce hodilo smyk. Ewil ještě stihla zahlédnout svítivé oči a děsivé tesáky, které se na ni z předního skla dívaly. Potom už neviděla nic, všechno se točilo, srdce měla až v krku a před očima jí proběhl snad celý její život.

Auto vyletělo ze silnice, zatočilo se kolem své osy a zastavilo se nárazem do stromu.

Hluk a zmatek ustal. Ewil se pokoušela rozlepit víčka, hlava jí třeštila a když otevřela oči, všechno se jí mlžilo. Srdce jí ještě stále bouchalo jako šílené, celá se třásla.

Jsem mrtvá? honilo se jí hlavou. Konečně dokázala rozpoznat různé tvary, všude byla tma, přední sklo bylo naprasklé, z kapoty se kouřilo a přímo před nimi se tyčil mohutný kmen.

Někdo se jí dotknul, vzal jí obličej do dlaní. Natočila hlavu a viděla Ricka, vypadal ustaraně, díval se na ni vystrašeným pohledem, ale zraněný nebyl. Vzápětí jí hned došlo proč - nemohl se přeci zranit.

"Ewil, Ewil," mluvil na ni naléhavým hlasem. "Lásko, slyšíš mě? Miláčku..." odepnul jí pás, naklonil se k ní blíž a odhrnul jí vlasy z tváře.

"Ricku," zašeptala Ewil slabým hlasem.

"Ano, jsem tady, jsem u tebe, lásko, neboj se, všechno bude v pořádku."

"Bolí mě hlava," roztřeseně se dotkla čela. Když se potom podívala na prsty, byly od krve. "Sakra," zamumlala.

"Jak se cítíš?"

"Jde to," trochu si poposedla. "Co se tam zatraceně stalo?"

Rick neodpověděl, ale podivně zatnul zuby. Najednou zpozorněl. Rozšířily se mu zorničky, napnuly svaly. To Ewil vyděsilo.

"Co se děje?"

"Psst..."

Venku se něco pohybovalo. Tráva šuměla, praskaly větve. Rick upíral oči ven, stále vypadal jako z kamene.

Ze tmy se náhle vyřítilo velké monstrum a skočilo na přední kapotu. Ewil leknutím vyjekla, strachem ani nedýchala. To zvíře vůbec nebylo zvířetem, byl to vlkodlak. Nahrbil se, vycenil své smrtící tesáky a potom vší silou narazil do předního skla. Ewil vykřikla, sklo nebezpečně zapraskalo.

"Tak fajn," zavrčel Rick, nespouštěl přitom z hrozivého netvora vražedný zrak. "Ewil, zůstaň tady a ani se nehni. Hned se vrátím."

"Cože?" vyjekla Ewil zděšeně. "Ne, ne, ne! Nikam nechoď!"

"Uklidni se," uhodil na ni Rick nezvykle tvrdým hlasem. "Vrátím se. Musíš mi věřit! Zůstaň sedět a nic nedělej! Vyřídím to rychle."

"Ale -"

Nato Rick vystoupil z auta, zabouchl za sebou dveře a vlkodlak obrátil svou pozornost na něho. Připravil se k útoku, drápy zarýval do kapoty auta, z tlamy mu odkapávaly sliny.

Rick si přetáhl mikinu přes hlavu a v jediném okamžiku se přímo před Ewilinýma očima proměnil. Tělo se mu napjalo, zapraskaly kosti, hlava se protáhla, tělo začalo růst, svaly se nadouvaly. Rick cenil zuby, které se nyní měnily na hrozivé tesáky, zatínal pěsti, až na jeho místě stál vlku podobný tvor. Otevřel zuřivé oči a Ewil si zakryla ústa dlaněmi, když po něm vlkodlak skočil a Rick udělal totéž.

Oba se svalili na zem, vlkodlak si počínal jako smyslů zbavený, všemožně se snažil protivníka roztrhat. Ale Rick byl příliš rychlý a příliš silný. Vrhl se netvorovi po hrdle a Ewil odvrátila tvář. Nemohla se na tu hrůzu dívat.


****

Blížilo se půl dvanáctý v noci a mně se pomalu začínalo chtít spát. Dívala jsem se na dvdčko a v duchu si začínala říkat, ať už je konec. Nechtělo se mi to vypínat, protože jsem to měla rozkoukané, ale únava na mě začínala doléhat.

Máma se ještě dole v obýváku dívala na nějaký film, většinou vydržela být vzhůru u televize i do jedný ráno. Dostala jsem chuť na něco sladkýho, tak jsem na ovladači zmáčkla pause, vyhrabala se z postele a zamířila do kuchyně.

Zrovna, když jsem se blížila ke schodům, někdo zazvonil. Zarazila jsem se na prvním schodě a v duchu se divila, kdo to v tuhle dobu může být. Že by Chris nebo někdo z kluků? Nestalo se něco?

Viděla jsem mámu, jak si obléká župan a jde ke dveřím. Podívala se do kukátka a pak otevřela.

"To bude asi omyl, my jsme si pizzu neobjednávali," řekla mladíkovi, který před sebou držel tři krabice pizzy.

"Ale vaši sousedé ano," ozval se jiný, až děsivě líbezný hlas a mně se málem zastavilo srdce. Za mladíkovými zády se objevil jiný muž, chytil kluka za hlavu a přímo před máminýma a mýma očima mu zlomil vaz.

Máma zaječela, muž vrazil dovnitř, popadl ji pod krkem, zvedl do vzduchu a tvrdě přirazil ke stěně.

"Ticho," zasyčel jí do obličeje. Zakryla jsem si ústa dlaněmi, z očí mi stekly slzy. Hrdlo jsem měla stažené hrůzou, srdce mi naráželo do hrudi jako zdivočelé.

"Kde máš dcerušku?" zeptal se muž sladce, přitom se za jeho zády vyrojili další tři chlapi a vnikli dovnitř. V ten okamžik jsem se otočila a co nejrychleji a zároveň nejtišeji jsem prchala zpátky do pokoje. V hlavě mi zběsile tepalo, strach mě celou pohltil a nedovoloval normálně uvažovat. Zamkla jsem za sebou a s přerývavým dechem se rozhlédla po pokoji.

Tak kde je! Kde je ten zatracený mobil!

Slyšela jsem, jak ti muži dupou po schodech. Zachvacovala mě panika, skoro jsem nemohla ani dýchat. Pak jsem ho konečně uviděla. Ležel na stole mezi papíry. Rychle jsem k němu přiskočila, ale to už mi někdo bral za kliku. Věděla jsem, že je zámek dlouho nezdrží. Popadla jsem mobil a jediné, co mě napadlo, bylo schovat se pod postel.

Ležela jsem na břiše, snažila se ztišit svůj divoký dech, měla jsem pocit, že mi srdce hlasitě buší i do podlahy. Roztřesenými prsty jsem na mobilu namačkala Chrisovo číslo.

Málem jsem vykřikla, když dveře s hlasitým lomozem vyletěly z pantů a přistály na zemi. Dovnitř napochodovaly tři muži, viděla jsem jejich boty. Vytočila jsem Chrisovo číslo a sledovala, jak na druhé straně vyzvání. Přitom jsem sledovala ty boty, jak se procházejí po mém pokoji, a jedny z nich - černé drahé lakýrky - se až příliš přiblížily k mému úkrytu.

Roztřesenýma rukama jsem pevně svírala mobil a modlila se, ať mě tu neobjeví, ať mi to Chris zvedne a ať neubližují mojí mámě.

Zničehonic postel nad mojí hlavou zmizela a odletěla na druhou stranu mého pokoje, kde s hlasitým prásknutím narazila do zdi. Málem se mi zastavilo srdce zděšením. Vtom se z mobilu ozval Chrisův hlas:

"Jully? Jsi tam?"

Nestačila jsem však říct jediné slovo - ten muž v lakýrkách, který předtím držel mou mámu pod krkem, mi vytrhl mobil z ruky. Jediným stiskem ho rozdrtil v dlani.

Vytřeštěně jsem na něho zírala, když mě jeho poskoci surově popadli za paže a vyzvedli na nohy. Vyděšeně jsem se muži před sebou zadívala do očí.

Jeho oči byly ledově zelené a bodavé jako jehly. Avšak hořela v nich jakási jiskřička pobavení a záludnosti. Byl to pohledný muž, hnědé vlasy měl sčesané do kohouta a v uších se mu blyštěly náušnice. Na sobě měl černý elegantní oblek a bílou košili s několika rozepnutými knoflíčky u krku. Krutě se na mě usmál.

"Tak se s tebou konečně setkávám, Julian," řekl.

"Kde je máma?" vyhrkla jsem. "Co jste s ní udělali?"

Muž ke mně přistoupil o krok blíž a dvěma prsty se dotkl mé tváře. Byl studený jako led. Zálibně se usmíval, přičemž si mě prohlížel.

"Jsi docela rozkošná," uculil se nebezpečně. "Skoro k nakousnutí," dodal a zazubil se. V úsměvu mu zazářily špičaté tesáky. Okamžitě jsem pochopila a hrůzou zatajila dech.

"Jmenuji se Daniel," pravil muž jako by mimochodem. "Tvá matka je prozatím v pořádku. Neměj strach, před touto návštěvou jsem jedl," znovu se ďábelsky zazubil.

Naprázdno jsem polkla. Co ode mě může chtít? Zabije mě? Kdybych mohla zachránit aspoň mámu... je to všechno moje vina, ona je v tom nevinně, já jsem Markusova dcera. Proto jsou tady, že ano? Proto mě chtějí zabít. Určitě mě zabijí. Dneska v noci umřu.

"Nějak jsi zbledla," poznamenal Daniel na oko ustaraně. "Nemusíš se bát, já jsem tu jen proto, abych tě odvedl někomu mnohem děsivějšímu."

"Co se mnou uděláte?" zanaříkala jsem. "Pusťte aspoň moji mámu, ona za nic nemůže."

"Rád bych, ale nepůjde to," zavrtěl Daniel soucitně hlavou. "Ona s námi půjde také, kdyby se ti náhodou zachtělo dělat potíže."

Proti vůli mi z očí stekly slzy.

Daniel se otočil k odchodu a jeho upíři mě vedli za ním. Vyšli jsme na chodbu a sešli schody do přízemí.

Daniel se náhle zarazil. Zvedl ruku, oba upíři, jež mě věznili, se také zastavili. U zdi v chodbě bezvládně ležel jeden z Danielových upírů.

"Pane?" promluvil muž vedle mě.

"Je mrtvý," řekl Daniel tiše a všechno pobavení a škodolibost z jeho hlasu vyprchaly.

Z kuchyně náhle vystřelilo cosi neuvěřitelně rychlého a hbitého. Zahlédla jsem pouze šmouhu, když muži vedle mě zařvali. Jednomu spadla hlava, načež se jeho tělo skácelo v gejzíru krve, a druhý odlétl přes celou chodbu a skončil na schodech.

Utekla jsem od znetvořeného těla do rohu, kde jsem se chytila za žaludek a snažila se potlačit zvracení. Všechno uvnitř mě se bouřilo a jako by stahovalo, připadala jsem si jako v nějaké noční můře.

Ta rychlá šmouha se náhle zastavila a já konečně pochopila, kdo to je.

Nathalien.

"Ty," zavrčel Daniel vztekle a Nathalien pozvedl zakrvácený meč.

"Také tě rád vidím, Danieli," pousmál se a vyrazil do útoku. Daniel bleskurychle tasil a kov o sebe zařinčel. Stala jsem se svědkem neuvěřitelně rychlého souboje. Jejich pohyby byly tak mrštné, že je obyčejný člověk jako já nebyl schopen postřehnout. Viděla jsem pouze čepele míhající se ve vzduchu a ty dva, jak kolem sebe poskakují a jsou snad rychlejší než světlo.

Náhle jeden z nich vykřikl, zavrávoral a zády narazil do stěny. Byl to Daniel, držel se za krvácející rameno a upíral na Nathaliena nenávistný pohled. Narovnal se a vycenil špičáky.

"Tohle není konec," zasyčel a byl pryč.

Nathalien se zhluboka nadechl a zasunul meč do pochvy u pasu. Potom se otočil a váhavě ke mně přistoupil. Až nyní jsem pochopila, že je po všem. Připadala jsem si jako v nějakém transu. Stále jsem nebyla schopná to všechno pochopit. Jako by to můj mozek odmítal přijmout.

"Julian," promluvil na mě Nathalien něžně a vzal mě za ramena. "Slyšíš mě?"

Uvědomila jsem si, že třeštím oči neznámo kam. Přinutila jsem se na něho podívat a najedou to přišlo - rozbrečela jsem se.

Nečekaně mě k sobě přivinul a objal ve svém železném obětí. Studil skoro stejně jako Michael, začínala jsem si připadat zase v bezpečí. Trochu nemotorně mě hladil po vlasech a snažil se mě utěšit.

"Kde je máma?" vzpomněla jsem si najednou a trochu se od něho odtáhla.

"Jen klid, je v kuchyni," odpověděl pomalu. "Zatím je v bezvědomí, ale bude v pořádku."

"Bože," zavřela jsem oči. "To nemůže být pravda."

"Všechno už je v pořádku, Julian," znovu mě chytil za ramena. "Nyní musíš jít se mnou. Tvůj otec bude překvapen."
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (186)
Zobrazit starší komentáře

101 erectile dysfunction erectile dysfunction | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 1:05 | Reagovat

ed drugs

102 erectile dysfunction erectile dysfunction | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 2:58 | Reagovat

erection pills

103 ed drugs ed drugs | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 4:55 | Reagovat

erectile pills

104 erectile dysfunction erectile dysfunction | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 5:47 | Reagovat

ed pills

105 erection pills erection pills | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 22:26 | Reagovat

erectile dysfunction

106 ehrplanny ehrplanny | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 12:39 | Reagovat

consolidating student loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loans</a> payday loans no credit check direct lender <a href="https://ttsitworldwide.com/#">loans now</a>

107 bsnquorce bsnquorce | E-mail | Web | 1. května 2018 v 0:37 | Reagovat

payday loans cookeville https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
can i get a cash advance on a credit card <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>quick payday loan no</a>

108 bsfapots bsfapots | E-mail | Web | 2. května 2018 v 13:05 | Reagovat

viagra use <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra pill</a> pharmacy viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>buy viagra online no prescription</a>

109 dvsransag dvsransag | E-mail | Web | 3. května 2018 v 18:50 | Reagovat

cheap cialis <a href="http://cialisovnnc.com/#">online cialis</a> cialis without a prescription <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis without a prescription</a>

110 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 5. května 2018 v 0:26 | Reagovat

Yes this YouTube video is much superior than previous one, this one has nice picture feature as well as audio.

111 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 5. května 2018 v 0:50 | Reagovat

As the admin of this web page is working, no doubt very soon it will be well-known, due to its feature contents.

112 vardenafil 20mg vardenafil 20mg | E-mail | Web | 5. května 2018 v 1:16 | Reagovat

YouTube videos are well-known in whole globe, because it is the largest video sharing site, and I become too glad by watching YouTube video tutorials.

113 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 5. května 2018 v 3:34 | Reagovat

Appreciation to my father who shared with me concerning this blog, this weblog is truly remarkable.

114 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 5. května 2018 v 4:47 | Reagovat

Wow! After all I got a weblog from where I know how to truly take useful information concerning my study and knowledge.

115 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 5. května 2018 v 4:59 | Reagovat

Its fastidious comical YouTube video, I constantly go to pay a visit YouTube site designed for funny videos, as there is much more information available.

116 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 5. května 2018 v 6:10 | Reagovat

Awesome video, genuinely a pleasant quality, this YouTube video touched me a lot in terms of quality.

117 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 5. května 2018 v 6:24 | Reagovat

Asking questions are actually pleasant thing if you are not understanding something fully, except this paragraph presents good understanding even.

118 ndgapots ndgapots | E-mail | Web | 5. května 2018 v 21:26 | Reagovat

generic viagra online <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra uk</a> viagra natural <a href=http://viagapharmaked.com/#>viagra pills</a>

119 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 7. května 2018 v 12:57 | Reagovat

In support of my learning reasons, I at all times used to download the video lectures from YouTube, for the reason that it is trouble-free to fan-out from there.

120 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 7. května 2018 v 15:42 | Reagovat

This article gives clear idea designed for the new people of blogging, that genuinely how to do blogging.

121 vardenafil 20mg vardenafil 20mg | E-mail | Web | 7. května 2018 v 17:16 | Reagovat

If you want to obtain much from this paragraph then you have to apply such strategies to your won webpage.

122 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 7. května 2018 v 17:37 | Reagovat

This post regarding SEO gives clear picture for new SEO visitors that how to do SEO, thus keep it up. Nice job

123 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 7. května 2018 v 18:17 | Reagovat

Hi there to every body, it’s my first visit of this webpage; this blog carries remarkable and actually good stuff for readers.

124 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 7. května 2018 v 19:15 | Reagovat

Wow, what a video it is! Actually pleasant quality video, the lesson given in this video is really informative.

125 bzzmunse bzzmunse | E-mail | Web | 7. května 2018 v 19:41 | Reagovat

cialis no prescription <a href="http://www.ciallisonline.com/#">cheap cialis online</a> cialis no prescription <a href=http://www.ciallisonline.com/#>cialis</a>

126 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 7. května 2018 v 20:32 | Reagovat

Okay you are correct, YouTube is finest video sharing web site, because YouTube is a lightly no much streaming time rather than other sites.

127 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 7. května 2018 v 22:08 | Reagovat

I am actually glad to glance at this weblog posts which includes tons of useful facts, thanks for providing these data.

128 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 7. května 2018 v 23:01 | Reagovat

Hi, I just wanted to say, I disagree. Your article doesn't make any sense.

129 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 7. května 2018 v 23:20 | Reagovat

On each weekend, we all colleagues together used to watch film, as enjoyment is also necessary in life.

130 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 8. května 2018 v 0:18 | Reagovat

Wow, what a video it is! Really nice feature video, the lesson given in this video is in fact informative.

131 vardenafil 20mg vardenafil 20mg | E-mail | Web | 8. května 2018 v 1:38 | Reagovat

Appreciation to my father who informed me regarding this blog, this website is really amazing.

132 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 8. května 2018 v 2:20 | Reagovat

YouTube consists of not simply comic and humorous video tutorials but also it consists of learning related video lessons.

133 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 8. května 2018 v 3:03 | Reagovat

This is my first time visit at here and i am actually pleassant to read all at one place.

134 levitra online levitra online | E-mail | Web | 8. května 2018 v 3:46 | Reagovat

Can you tell us more about this? I'd like to find out more details.

135 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 8. května 2018 v 4:04 | Reagovat

It’s very straightforward to find out any topic on net as compared to books, as I fount this piece of writing at this web page.

136 vardenafil 20mg vardenafil 20mg | E-mail | Web | 8. května 2018 v 5:38 | Reagovat

Inspiring quest there. What occurred after? Thanks!

137 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 8. května 2018 v 6:20 | Reagovat

I also like Flash, however I am not a good designer to design a Flash, except I have software by witch a Flash is automatically created and no more to work.

138 levitra online levitra online | E-mail | Web | 8. května 2018 v 7:24 | Reagovat

Link exchange is nothing else however it is just placing the other person’s weblog link on your page at proper place and other person will also do same for you.

139 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 8. května 2018 v 11:20 | Reagovat

Hi everyone, it’s my first pay a quick visit at this website, and article is truly fruitful in support of me, keep up posting such content.

140 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 8. května 2018 v 14:45 | Reagovat

In fact programming is nothing except it’s a logic, if you obtain control on it after that you are the professional else nil.

141 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 8. května 2018 v 16:17 | Reagovat

My family all the time say that I am killing my time here at net, however I know I am getting familiarity daily by reading thes fastidious articles or reviews.

142 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 8. května 2018 v 17:54 | Reagovat

I every time emailed this web site post page to all my contacts, as if like to read it then my links will too.

143 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 8. května 2018 v 18:36 | Reagovat

You have to waste less time to seek out your necessary topic on net, since today the searching methods of search engines are good. That’s why I fount this paragraph at this time.

144 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 8. května 2018 v 20:00 | Reagovat

Ahaa, its good discussion concerning this paragraph here at this website, I have read all that, so at this time me also commenting at this place.

145 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 8. května 2018 v 22:25 | Reagovat

Wow! Its also pleasant post on the topic of JavaScript, I am genuinely keen of learning JavaScript. thanks admin

146 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 8. května 2018 v 23:24 | Reagovat

In the present day I was so tired, and now this time I have got some relax by seeing this humorous YouTube video, thanks, keep it up.

147 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 8. května 2018 v 23:52 | Reagovat

Wow, what a video it is! In fact fastidious feature video, the lesson given in this video is in fact informative.

148 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 9. května 2018 v 0:20 | Reagovat

Hello, just wanted to mention, I loved this post. It was funny. Keep on posting!

149 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 9. května 2018 v 0:45 | Reagovat

Link exchange is nothing else except it is simply placing the other person’s web site link on your page at suitable place and other person will also do same for you.

150 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 9. května 2018 v 1:34 | Reagovat

Truly it’s referred to as SEO that when i search for this piece of writing I found this site at the top of all web pages in search engine.

151 levitra online levitra online | E-mail | Web | 9. května 2018 v 1:59 | Reagovat

Downloading material from this site is as easy |as clicking the mouse rather than other websites which shift me here and there on the webpages.

152 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 9. května 2018 v 3:33 | Reagovat

Currently YouTube video lessons quality is more enhanced and better, so that’s the reason that I am watching this video at at this place.

153 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 9. května 2018 v 4:27 | Reagovat

Hi there dear, me plus my mom are also watch humorous video clips but after I done my homework

154 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 9. května 2018 v 5:31 | Reagovat

I am keen of learning Flash, is there any paragraph associated to Flash, if yes, then please post it, thanks.

155 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 9. května 2018 v 6:05 | Reagovat

I am truly eager of viewing humorous video lessons at youtube, and this video clip is truly so funny, hehehhe.

156 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 9. května 2018 v 7:14 | Reagovat

For most up-to-date news you have to pay a visit web and on internet I found this web site as a most excellent website for newest updates.

157 nnzprupe nnzprupe | E-mail | Web | 11. května 2018 v 15:40 | Reagovat

online loans <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">no credit check payday loans</a> loans no credit check <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>bad credit personal loans not payday loans</a>

158 nubadabe nubadabe | E-mail | Web | 25. května 2018 v 5:06 | Reagovat

online viagra <a href="https://bitcapblog.com/#">generic viagra online</a> does viagra work https://bitcapblog.com/# - п»їviagra for sale

159 ngvapots ngvapots | E-mail | Web | 30. května 2018 v 22:45 | Reagovat

buy viagra new york <a href="http://canadiannowv.com/#">online generic viagra</a> viagra generic brand <a href=http://canadiannowv.com/#>cheap generic viagra</a>

160 amoxicillin for ear infection amoxicillin for ear infection | E-mail | Web | 5. června 2018 v 2:13 | Reagovat

Article writing is also a fun, if you know after that you can write if not it is complex to write.

161 amox clav amox clav | E-mail | Web | 5. června 2018 v 10:12 | Reagovat

Hi mates, I am for a second time at this place, and reading this article related to Web optimization, its also a good article, therefore keep it up.

162 amoxicilina 500 amoxicilina 500 | E-mail | Web | 5. června 2018 v 10:57 | Reagovat

This web site is containing a good material of comic YouTube movies, I liked it a lot.

163 amoxicillin for ear infection amoxicillin for ear infection | E-mail | Web | 5. června 2018 v 14:12 | Reagovat

YouTube is world's largest video sharing site, no one can defeat it. Every one upload video lessons at YouTube after that take embed code and post anywhere.

164 amoxi-clav amoxi-clav | E-mail | Web | 5. června 2018 v 19:40 | Reagovat

All right this YouTube video is much enhanced than last one, this one has fastidious picture quality as well as audio.

165 amox/k clav 875-125 amox/k clav 875-125 | E-mail | Web | 6. června 2018 v 9:31 | Reagovat

This paragraph concerning how to embed a YouTube video code is really helpful in support of fresh internet people. Pleasant employment, keep it up.

166 augmentin 875-125 augmentin 875-125 | E-mail | Web | 6. června 2018 v 14:29 | Reagovat

|When I want to place gallery or LightBox or yet a slider on my web page I every time try to use jQuery script in support of that.

167 amox-clav 500 mg amox-clav 500 mg | E-mail | Web | 6. června 2018 v 19:39 | Reagovat

On each weekend, we all friends jointly used to watch show, because fun is also essential in life.

168 amox/k clav amox/k clav | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:31 | Reagovat

Hi there, after reading this amazing article i am as well glad to share my familiarity here with mates.

169 amox clav amox clav | E-mail | Web | 7. června 2018 v 1:26 | Reagovat

It’s going to be ending of mine day, but before ending I am reading this enormous post to increase my know-how.

170 plozelty plozelty | E-mail | Web | 7. června 2018 v 22:20 | Reagovat

natural viagra alternative <a href="http://menedkkr.com/#">womens viagra</a> does generic viagra work <a href="http://menedkkr.com/#">generic viagra online</a>

171 nfsapots nfsapots | E-mail | Web | 9. června 2018 v 0:23 | Reagovat

viagra pills <a href="https://holidayrentallorgues.com/">does viagra work</a> free viagra sample <a href=https://holidayrentallorgues.com/>what is viagra</a>

172 xntzelty xntzelty | E-mail | Web | 10. června 2018 v 0:34 | Reagovat

viagra sample <a href="https://movietrailershd.org ">buy viagra online</a> purchase viagra <a href="https://movietrailershd.org">cheap generic viagra</a>

173 nnsapots nnsapots | E-mail | Web | 10. června 2018 v 0:34 | Reagovat

viagra online canadian pharmacy <a href="https://aluixnetwork.com/">viagra free samples</a> viagra price <a href=https://aluixnetwork.com/>generic viagra sildenafil</a>

174 nfgapots nfgapots | E-mail | Web | 11. června 2018 v 13:02 | Reagovat

female viagra pills <a href="http://mo-basta.org">online generic viagra</a> mail order viagra <a href=http://mo-basta.org>viagra for sale</a>

175 xbczelty xbczelty | E-mail | Web | 11. června 2018 v 22:37 | Reagovat

payday loans online <a href="https://onlineloan.us.org">personal loans online</a> payday loan company in <a href="https://onlineloan.us.org">installment loans online</a>

176 bsdzelty bsdzelty | E-mail | Web | 13. června 2018 v 2:17 | Reagovat

online order viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">online viagra</a> buy online viagra <a href="http://emtpartsstore.com">viagra online canadian pharmacy</a>

177 bsdapots bsdapots | E-mail | Web | 13. června 2018 v 10:49 | Reagovat

bad credit loans that are not payday loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">cash advance</a> cash loans not payday loans <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>loans online</a>

178 bthzelty bthzelty | E-mail | Web | 14. června 2018 v 0:31 | Reagovat

best payday loan website <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online no credit check instant approval</a> account now payday loan <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a>

179 aaqapots aaqapots | E-mail | Web | 16. června 2018 v 4:22 | Reagovat

cialis without a prescription <a href="http://besiktasboschservis.com/">п»їcialis</a> do you need a prescription for cialis <a href=http://besiktasboschservis.com/>online cialis</a>

180 viagra for women online mail-order pharmacies viagra for women online mail-order pharmacies | E-mail | Web | Středa v 21:50 | Reagovat

Hi there all, here every one is sharing such knowledge, thus it’s nice to read this website, and I used to pay a visit this website everyday.

181 pink viagra online mail-order pharmacies pink viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | Čtvrtek v 2:42 | Reagovat

Hi to all, the YouTube film that is posted at here has truly nice quality along with good audio quality

182 cheap sildenafil online cheap sildenafil online | E-mail | Web | Čtvrtek v 17:05 | Reagovat

It's not my first time to pay a visit this website, i am browsing this web site dailly and get nice facts from here daily.

183 red viagra online mail-order pharmacies red viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | Čtvrtek v 22:52 | Reagovat

Hi there I am from Australia, this time I am viewing this cooking related video at this web site, I am in fact cheerful and learning more from it. Thanks for sharing.

184 cheap 50 mg viagra cheap 50 mg viagra | E-mail | Web | Včera v 1:40 | Reagovat

This is my first time visit at here and i am genuinely happy to read all at alone place.

185 sildenafil citrate sildenafil citrate | E-mail | Web | Včera v 7:26 | Reagovat

These are really fantastic ideas in about blogging. You have touched some fastidious things here. Any way keep up wrinting.

186 cheap viagra 50 mg cheap viagra 50 mg | E-mail | Web | Včera v 15:10 | Reagovat

Thanks designed for sharing such a pleasant idea, paragraph is pleasant, thats why i have read it completely

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama