^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

!V PRODEJI!
˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

kapitola 18: Návštěva I.

19. června 2012 v 12:10 | Nelien |  *Prokletí úplňku - Odhalení
Nová kapitola je tu! :)
Druhá část příště ;-)Nakonec budu na svůj maturitní ples opravdu ráda vzpomínat. Všichni jsme si to náramně užili, opravdu se to vydařilo. Já trávila nejvíce času s Chrisem, ploužili jsme se do hudby nebo naopak divoce trsali, byli jsme stále spolu, dokud Rick nesplnil svůj slib a skutečně se opil. Krátce nato se opil i Chris a Matt a zábava se skutečně rozjela na plné obrátky. Už ani nevím, jak jsme kdo dorazil domů.

Selin mi také ve svém opilém stavu stihla říct, že se vyspala s mým bratrem, což mě málem položilo, a Ewil pozvracela Vanesse McGregorové šaty. Nestačila jsem se divit.

Dneska se Michael rozhodl poctít mě svou návštěvou, prý jenom na skok. Třeba z něho ohledně Selin ještě něco vytáhnu, i když o tom vlastně pochybuju. Dostat něco z mýho bráchy je těžší než z chlupatý deky.

Ležela jsem na své posteli s rukama za hlavou a jen tak odpočívala. A taky přemýšlela, pravda. Přemýšlela jsem nad budoucností, co ze mě vlastně bude? Pozítří maturuju a pak? Konec, vypadnu z týhle školy a půjdu si vlastní cestou. Nebo ne? Ani nevím. Už jsem si podala přihlášku na Přírodovědeckou univerzitu ve Vancouveru, naštěstí to není tak daleko, univerzita se nachází hned na kraji města. Ale co bude se mnou a Chrisem? On na vejšku nechce, je Ochráncem tělem i duší, ale to ho přeci neuživí. Vypadá to, že Rick uvažuje podobně jako on, a Matt, ačkoli si podal několik přihlášek, stále neví, co chce. Ani Ewil nechce dál studovat a Selin nejspíš taky ne. Jsem snad jediná?

Mám ale strach. Miluju Chrise nade všechno a bojím se, že by nás moje nová škola mohla rozdělit. Nebudeme se vídat tak často, hodně věcí se asi změní... Se Selin a Ewil bydlíme skoro za rohem, takže nepochybuju, že budeme stále v kontaktu. Ale co kluci...?

Nevím a raději nad tím nebudu přemýšlet. Až to přijde, tak to přijde a uvidí se. Nejdřív musím taky odmaturovat, že? A právě teď velmi pochybuju, že se mi to s mým vygumovaným mozkem podaří.

Někdo zaklepal na dveře. Nadzvedla jsem se na loktech a zavolala "dále". Vešel Michael, zavřel za sebou a zůstal stát naproti mě.

"Klidně si sedni," ukázala jsem na postel.

"Jdu jen na chvilku," řekl a posadil se. "Vlastně jsem se chtěl hlavně podívat, jak ti je."

"Jak mi je?" nechápala jsem.

"Po včerejšku," koutky mu zacukaly. "Všichni jste vypadali velmi zajímavě - jako opilí."

"Ha-ha," zakřenila jsem se a zvedla se do sedu. "To se ti to mele, když se nemůžeš opít, co?"

"Nemysli si, někdy to vám lidem a - hm - i vlkodlakům závidím," ušklíbl se.

"No, mně je relativně dobře, ráno mě sice chvíli bolela hlava, ale... pohoda," pokrčila jsem rameny. "A co ty?"

"Co je se mnou?"

"Prý jste se dali se Selin konečně dohromady," uculila jsem se a propalovala ho přitom pohledem. Michael protočil oči.

"Vy ženský," povzdechl si. "Všechno si musíte hned vyžvanit."

"To je pochopitelný, jsme její kamarádky!" hájila jsem chudáka Selin.

"Řekni mi jednu věc: proč máte neustále potřebu probírat se svýma kamarádkama všechny detaily svýho života? Obzvlášť toho milostnýho?"

"No přeci proto, abychom se mohly podělit o své štěstí a radost," vysvětlila jsem důležitě. "A taky proto, že je to zábava."

Michael se zašklebil a zakroutil hlavou, "ano, dali jsme se dohromady."

"A neříkal jsi náhodou, že začnete od začátku jako přátelé?" nepřestávala jsem si ho dobírat.

"Na to už si nepamatuju," odvětil nevzrušeně.

"Ahá," pokývala jsem hlavou. "Jistě. To máš ale pěkně krátkou paměť."

"Co kdybychom změnili téma?" opáčil trochu nabručeně. "Slyšel jsem, že ses setkala se Zploditelem."

Bezděky mi naskočila husí kůže, jen co se o něm zmínil. "Ano," přikývla jsem. "Vlastně to byla úplná náhoda..."

"Myslíš?" pozvedl jedno obočí.

"Co? Ty myslíš, že ne?"

"Otec je o tom přesvědčený, i když to nevyslovil nahlas. A já vlastně taky."

"Ale proč?"

"Děsím se té odpovědi," ztišil najednou hlas. "Ale musel se o tobě nějak dozvědět."

"A to je špatný?" zeptala jsem se váhavě, přičemž po mně Michael střelil hněvivým pohledem.

"Samozřejmě!" vyhrkl. "Můžeš být v nebezpečí. Zploditel nenávidí Markuse a udělá cokoli, aby se ho zbavil."

"Jako například spojenectví s Žíznivými," doplnila jsem.

"Ano," řekl Michael ledovým hlasem.

"No, já ale pochybuju, že by se mnou měl ten Zploditel nějaký plány. To už by s nima dávno začal, ne?"

"Záleží na tom, jak dlouho o tobě ví," opáčil Michael. "Musíme ho dostat co nejrychleji, tahle situace se mi vůbec nelíbí. Začíná se až moc přiostřovat."

"Už máte nějaký plán?"

"Zatím nic moc. Hlídáme město a snažíme se odhalit jejich úkryt - myslím vlkodlaků. Ale stejně je to zbytečný, Zploditel i jeho nejvěrnější poskoci teď tráví veškerý čas v Antoniově sídle, to bych se vsadil."

"Tak proč na ně nezaútočit?" nechápala jsem.

"Zatím tu možnost pouze zvažujeme. To spojenectví obě rasy posílilo, na naší straně by mohlo být příliš mrtvých."

"A když zaútočí oni první...?"

"Musíme doufat, že se to nestane," odvětil Michael klidně. "Upřímně - já jsem o tom přesvědčený. Markus je stále nejstarším a nejmocnějším žijícím upírem na světě a ať si Zploditel i Antonius říkají co chtějí, oba se ho bojí."

"To doufám," povzdechla jsem si. Tahle válka se mi začínala líbit čím dál tím míň. Najednou mi všechny moje předešlé starosti připadaly až směšné - škola, můj vztah s Chrisem, budoucnost... Vždyť tady se jedná o přežití lidí! Bytosti, které neměly nikdy existovat, mezi sebou vedou válku, a lidé ani netuší, jak moc nás její výsledek ovlivní. Jelikož s rostoucí Zploditelovou mocí by nás brzy všechny zotročil, přeměnil nebo dokonce vyhladil.

"Půjdu," řekl náhle Michael a vstal. "Musíš teď být hodně opatrná, Jully, slib mi to," zadíval se na mě tím svým pronikavě studeným pohledem a já pouze přikývla. Najednou se do mě dal strach.

Michael se ke mně ještě naklonil a políbil mě na čelo. Pohladil mě po vlasech a jemně se pousmál, "pilně studuj a buď opatrná."

Zamířil ke dveřím.

"Michaele!"

Ještě se otočil.

"Ty nepůjdeš k maturitě?" napadlo mě to zničehonic.

"Už jsem maturoval snad třikrát, takže to tentokrát asi oželím," ušklíbl se. "Navíc mé školní výsledky nestojí za nic, takže pochybuju, že by mě k ní vůbec pustili. Až na chemii," v úsměvu se mu zableskly jeho tesáky. Pak odešel.

****

Rick vyskočil z auta, zabouchl dveře a rychle ho oběhl, aby otevřel dveře své vyvolené. Ewil se trochu rozpačitě usmála, jeho přehnané gentlemanství jí bylo nějak podezřelé. I přesto mu podala ruku a on jí pomohl vystoupit.

Stáli před městským kinem, nad hlavou jim zářily hvězdy, noc byla teplá. Před vchodem už se hromadilo pár lidí, kolem stála zaparkovaná další auta. Ewil si přehodila kabelku přes rameno a Rick jí vzal za ruku, propletl prsty s jejími.

"Tak už mi řekneš na jaký to jdeme film?" zeptala se brunetka dnes snad už po sté.

Rick se tajuplně uculil, "to neuhodneš."

"Ne, to už jsem zkoušela. Tak mluv."

Rick zahýbal obočím a zazubil se, "Underworld: Vzpoura lycanů," řekl a pak se zasmál. Ewil protočila oči, ale neubránila se úsměvu.

"No ty jsi vážně vtipálek. Chceš jít na film o vlkodlacích?"

"Jo, dobrý ne?" nepřestával se pochechtávat. "Od tý doby, co jsem jinej, mě děsně baví sledovat tyhle filmy. Dycky se nasměju u toho, jaký jsou tam vymyšlený kraviny."

"Jo, jenže Underworld je horor, takže nikam nejdu."

"Není to tak úplně horor," namítl Rick stále vesele a táhnul ji dál ke vchodu. "Možná je tam trošku víc masakrů, ale to zvládneš, lásko! Já budu pořád s tebou, neboj!"

"No jo, jen si ze mě utahuj," šklebila se Ewil a náhle se zastavila. Vítězně se na Ricka zadívala a zkřížila paže. "A co kdybych se teďko zasekla a vážně bych nikam nešla?"

"Fakt to chceš vidět?" pozvedl Rick jedno obočí, ale nečekal na odpověď - popadl Ewil kolem pasu a přehodil si ji přes rameno.

"Ježiš!" vykřikla Ewil celá zaskočená. "Ricku! Co to děláš! Nech toho, polož mě zpátky!" bouchala do něho pěstmi, ale Rick se pouze smál. Suverénně si to mířil ke kinu.

"Ricku, polož mě! Je to trapný, slyšíš? Půjdu sama, jasný? Slyšíš mě?"

Lidé se po nich udiveně ohlíželi, ale Rick si toho nevšímal, spíš naopak - užíval si tu pozornost. Potom Ewil postavil zase zpátky, přímo u pokladny.

"Dva, prosím," řekl k okýnku a podal prodavačce bankovku. Nepřestával se zubit, zatímco Ewil se ještě vzpamatovávala.

"Ty," zavrčela a praštila ho do ramene, když mířili po schodech do sálu, "asi ti už úplně přeskočilo, že jo? Tohle ti teda nedaruju, to si pamatuj!" soptila, ale i přesto se pobaveně usmívala. Její kluk byl vážně schopný všeho.

"Tak už se nečerti, kotě," prohodil a jednou rukou ji objal kolem pasu. "Dyť se ti to líbilo."

"Co? No jasně, to víš že jo, líbilo, úplně nejvíc, jsem vážně -" ale víc Ewil říct nestačila, neboť ji k sobě Rick přitáhl a nečekaně políbil. Neskutečně vášnivě si pohrával s jejími rty, až měla pocit, že se vznáší. Na chvíli zapomněla úplně na všechno, až když se od ní odtáhl, zjistila, že je sleduje plný sál lidí.

Okamžitě zrudla, "já tě zabiju," zamumlala.

"Taky tě miluju," zazubil se Rick a vedl ji k jejich místům.


Když opouštěli kino, všichni si nadšeně vyměňovali své názory, dokonce i Rick se shodl na tom, že Vzpoura lycanů je zatím nejlepší díl z celé Underworld série. Na dálku odemkl auto a společně s Ewil nastoupili.

"Dobře, musím uznat, že to nebylo zase tak přehnaně hororový," připustila Ewil, když si zapínala pás a Rick startoval, "a dokonce mě to bavilo."

"Já to věděl," mrkl na ni a vycouval na silnici. Vyrazil ke čtvrti na konci města, jako vždy mnohem vyšší rychlostí, než tu byla povolená. Za chvíli míjeli poslední obchody a činžáky, které brzy nato vystřídaly stromy a louky. Vše se topilo ve tmě, hvězdy byly chladné a dnes působily skoro záludně. Ewil seděla jako přikovaná a s očima na stopkách sledovala silnici a modlila se, aby jim pod kola nevběhlo nějaké zvíře.

"Ricku, prosím tě zpomal," řekla mu po chvíli. "Vždyť tam máš skoro stovku."

"Klid, já umim jezdit, zlato," uculil se.

"O tom nepochybuju, ale večer je to dost nebezpečný."

"Nevěříš mi?" otočil k ní hlavu s šibalským úsměvem.

"Mám být upřímná?" zakřenila se.

"No, myslím, že -"

Vtom ze škarpy mezi stromy vyletělo cosi obrovského a černého. Ewil zaječela a ohromné zvíře dopadlo s pořádným řachnutím na kapotu. Rick dupl na brzdu, strhl volant a auto prudce hodilo smyk. Ewil ještě stihla zahlédnout svítivé oči a děsivé tesáky, které se na ni z předního skla dívaly. Potom už neviděla nic, všechno se točilo, srdce měla až v krku a před očima jí proběhl snad celý její život.

Auto vyletělo ze silnice, zatočilo se kolem své osy a zastavilo se nárazem do stromu.

Hluk a zmatek ustal. Ewil se pokoušela rozlepit víčka, hlava jí třeštila a když otevřela oči, všechno se jí mlžilo. Srdce jí ještě stále bouchalo jako šílené, celá se třásla.

Jsem mrtvá? honilo se jí hlavou. Konečně dokázala rozpoznat různé tvary, všude byla tma, přední sklo bylo naprasklé, z kapoty se kouřilo a přímo před nimi se tyčil mohutný kmen.

Někdo se jí dotknul, vzal jí obličej do dlaní. Natočila hlavu a viděla Ricka, vypadal ustaraně, díval se na ni vystrašeným pohledem, ale zraněný nebyl. Vzápětí jí hned došlo proč - nemohl se přeci zranit.

"Ewil, Ewil," mluvil na ni naléhavým hlasem. "Lásko, slyšíš mě? Miláčku..." odepnul jí pás, naklonil se k ní blíž a odhrnul jí vlasy z tváře.

"Ricku," zašeptala Ewil slabým hlasem.

"Ano, jsem tady, jsem u tebe, lásko, neboj se, všechno bude v pořádku."

"Bolí mě hlava," roztřeseně se dotkla čela. Když se potom podívala na prsty, byly od krve. "Sakra," zamumlala.

"Jak se cítíš?"

"Jde to," trochu si poposedla. "Co se tam zatraceně stalo?"

Rick neodpověděl, ale podivně zatnul zuby. Najednou zpozorněl. Rozšířily se mu zorničky, napnuly svaly. To Ewil vyděsilo.

"Co se děje?"

"Psst..."

Venku se něco pohybovalo. Tráva šuměla, praskaly větve. Rick upíral oči ven, stále vypadal jako z kamene.

Ze tmy se náhle vyřítilo velké monstrum a skočilo na přední kapotu. Ewil leknutím vyjekla, strachem ani nedýchala. To zvíře vůbec nebylo zvířetem, byl to vlkodlak. Nahrbil se, vycenil své smrtící tesáky a potom vší silou narazil do předního skla. Ewil vykřikla, sklo nebezpečně zapraskalo.

"Tak fajn," zavrčel Rick, nespouštěl přitom z hrozivého netvora vražedný zrak. "Ewil, zůstaň tady a ani se nehni. Hned se vrátím."

"Cože?" vyjekla Ewil zděšeně. "Ne, ne, ne! Nikam nechoď!"

"Uklidni se," uhodil na ni Rick nezvykle tvrdým hlasem. "Vrátím se. Musíš mi věřit! Zůstaň sedět a nic nedělej! Vyřídím to rychle."

"Ale -"

Nato Rick vystoupil z auta, zabouchl za sebou dveře a vlkodlak obrátil svou pozornost na něho. Připravil se k útoku, drápy zarýval do kapoty auta, z tlamy mu odkapávaly sliny.

Rick si přetáhl mikinu přes hlavu a v jediném okamžiku se přímo před Ewilinýma očima proměnil. Tělo se mu napjalo, zapraskaly kosti, hlava se protáhla, tělo začalo růst, svaly se nadouvaly. Rick cenil zuby, které se nyní měnily na hrozivé tesáky, zatínal pěsti, až na jeho místě stál vlku podobný tvor. Otevřel zuřivé oči a Ewil si zakryla ústa dlaněmi, když po něm vlkodlak skočil a Rick udělal totéž.

Oba se svalili na zem, vlkodlak si počínal jako smyslů zbavený, všemožně se snažil protivníka roztrhat. Ale Rick byl příliš rychlý a příliš silný. Vrhl se netvorovi po hrdle a Ewil odvrátila tvář. Nemohla se na tu hrůzu dívat.
 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Gess Gess | Web | 19. června 2012 v 12:51 | Reagovat

Super kapča..moc se těším na pokráčko a konečně první komentík

2 Zizi Ingen Zizi Ingen | E-mail | Web | 19. června 2012 v 13:53 | Reagovat

No, tahle kapitola se mi moc nelíbí... no, spíš se mi nelíbí ten začátek - moc se tam mluví o takových pitomostech jako  "Musíš být hodně opatrná, slib mi to." apod.
Ale ta o Rickovi a Ewil je už "zajímavější" :DDD

3 Karolína K. 44 Karolína K. 44 | 19. června 2012 v 14:09 | Reagovat

Jóooo, třetí comment :D!
Míšo, super kapča, moc se ti povedla. Chci vědět, jak to bude dál a jak to nakonec s Ewil a Rickem dopadne :D. Super!

4 Elnesta Elnesta | 19. června 2012 v 14:16 | Reagovat

užasné

5 Kyuunade Nyawaka Kyuunade Nyawaka | 19. června 2012 v 14:43 | Reagovat

jupíííííííííííííííí....pokráčko chci a to hned :DDDD skvělý

6 parala parala | Web | 19. června 2012 v 14:44 | Reagovat

no, mohlo by tam být víc Michaela se Selin ale supr!!!! :D

7 holianka/Eleon holianka/Eleon | Web | 19. června 2012 v 15:23 | Reagovat

ááááá! naprosto super :D

8 Nefertiti Nefertiti | 19. června 2012 v 16:02 | Reagovat

To je nádhera! rychle, RYCHLE DALŠÍ! :D

9 TereezCa TereezCa | 19. června 2012 v 16:05 | Reagovat

Jó, levej hák, pravej hák....Buuuuum! xD** Jůůů, Rick v akci!! ♥ ;* Teda parádní akcička!!
Moc se těšánkuju na další :D :)

10 Chaky Chaky | E-mail | Web | 19. června 2012 v 16:06 | Reagovat

Rychle další :)

11 Anne Anne | 19. června 2012 v 16:19 | Reagovat

supééér :D pokráčko prosím :D jinak úžasná kapitolka :D

12 katushka katushka | 19. června 2012 v 16:58 | Reagovat

Úžasná kapitolka! Rychle další.. :D

13 M. M. | 19. června 2012 v 17:59 | Reagovat

jo...ted by to chtělo další část,ale super !!!!!:)

14 Tončí Tončí | 19. června 2012 v 18:45 | Reagovat

Ale ne o nich je to pořád[6]:
Mně se moc líbila ta část s Ewil a Rickem, ale přijde mi že je tam málo jully a chrise

15 Aranis Aranis | 19. června 2012 v 20:19 | Reagovat

jéééééé je naprosto super mocinky prosím další rychle :D

16 Sairin Sairin | 19. června 2012 v 20:27 | Reagovat

Super kapča, jen mi přišla mooooc krátká... nemůžu se dočkat pokračování!

17 EVi EVi | 19. června 2012 v 20:43 | Reagovat

Supr bezva cool teda jo moc hezký:) ale rychle další:))Jo a Míšo ke Křišťálovému srdci si u poslední kapitoly napsala že si Srdce celé dopsala dodej tam prosííííím ostatní kapitoly klidně jednu za měsíc:/(psí oči)

18 EVi EVi | 19. června 2012 v 20:54 | Reagovat

Vážně moc prosíííím klidně každej den jeden prosící koment jo?:) prosííím prosíííííííím prosssssssiiiiiiíííííííím:)

19 Kájík Kájík | 19. června 2012 v 21:47 | Reagovat

Super! :DD Skvělý(Ewil a Rick jsou prostě dokonalý ;DD ♥ ) Prosím co nejdřív další kapču! ;)

20 Míša Míša | Web | 19. června 2012 v 22:15 | Reagovat

[17]: EVi, to nevím, že bych někde psala :D Křišťálové srdce nemám a zatím psát neplánuji, protože většina z nápadu přešla do Křišťálů moci, proto :)

21 keira*** keira*** | 19. června 2012 v 23:02 | Reagovat

ja si řikala kdy zas konečně přijde nějaká vlkodlačí akce. jupíahou!)*  ja kdybych byla Ewill tak bych se potentovala strachy. myslim že bych se vylekala hlavně těch červeným očím...ale tak. xD*  ale neee ja se ani trochu nebojim když to ČTU! :'0 kdbych byla Ewil...tak by byl uplně jinej pohled na věc! :')))

22 roliand roliand | 20. června 2012 v 12:29 | Reagovat

bomba rychle další část, už aby se to pořádně rozjelo.

23 EVi EVi | 20. června 2012 v 16:50 | Reagovat

Tak to jo, omlouvám se, ale víš ono je to hrozně hezký a víc než polovina komentů je, aby si napsala novou epizodu:)

24 jane jane | 21. června 2012 v 20:29 | Reagovat

johou, drsně dobrá kapitola!! honem další!! :D

25 Nikyška =) Nikyška =) | E-mail | Web | 21. června 2012 v 22:25 | Reagovat

úžasný!!! rychle další...plosím...

26 AranisLea AranisLea | Web | 22. června 2012 v 23:40 | Reagovat

Já jí zabim! Chodim, kontroluju, ticho po pěšině a v den, kdy odtáhnu na školní mega-vejlet (fakt byl úplně boží 'protáčí oči a hvězdičky jaksi nefungují') sem přidá novou kapitolu! Já jí fakt zabim! A chudinka Ewil XD Se nemá XD Kapitola výtečná :-)

27 Elena Elena | 24. října 2012 v 20:16 | Reagovat

To už je podruhé, co byla s Rickem, když se jí něco stalo :D Ale jinak super kapitola, konečně viděla Ricka jako Ochránce, vždyť si to tolik přála :D :D :D

28 ArleneIsorp ArleneIsorp | E-mail | 22. července 2017 v 19:41 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

29 FlossieCox FlossieCox | E-mail | 26. července 2017 v 1:30 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

30 Georgeclall Georgeclall | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 17:05 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>mlm компании, антон агафонов сетевой маркетинг скачать</a>

31 Fvezxprupe Fvezxprupe | E-mail | Web | 20. září 2017 v 19:38 | Reagovat

apply for a payday loan - http://personalacrb.org/
fresno ca <a href=http://personalacrb.org/>best personal loans</a> ’

32 Vffgmedia Vffgmedia | E-mail | Web | 22. září 2017 v 21:33 | Reagovat

compare generic cialis prices
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis</a>
buy 20 mg cialis online
<a href=http://cialisivndh.com/>cheap cialis</a> ’

33 Fvvsalgorb Fvvsalgorb | E-mail | Web | 22. září 2017 v 22:32 | Reagovat

cialis one a day review
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a>
cialis price comparison
<a href="http://cialisoanzb.com/">buy cialis</a> ’

34 Vqvqmedia Vqvqmedia | E-mail | Web | 24. září 2017 v 13:47 | Reagovat

cialis 50mg
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
cialis no prescription needed
<a href=http://gawcialis.com/>generic cialis</a> ’

35 Fsvalgorb Fsvalgorb | E-mail | Web | 24. září 2017 v 14:34 | Reagovat

free cialis sample pack
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
best cialis price
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

36 LdvExpomo LdvExpomo | E-mail | Web | 25. září 2017 v 6:17 | Reagovat

viagra cost canada
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
order viagra online without a prescripti
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

37 LewfhMearm LewfhMearm | E-mail | Web | 25. září 2017 v 15:29 | Reagovat

viagra buy online
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a>
best viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra online</a> ’

38 Lvvdgyhoff Lvvdgyhoff | E-mail | Web | 27. září 2017 v 11:01 | Reagovat

best price viagra name brand online - https://viagraciom.com
viagra 100mg <a href=https://viagraciom.com>buy viagra</a> ’

39 FvrcAroupt FvrcAroupt | E-mail | Web | 30. září 2017 v 14:53 | Reagovat

installment payday loans
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">best payday loans</a>
payday loans online
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>cash advance loans online</a> ’

40 MuntrMearm MuntrMearm | E-mail | Web | 3. října 2017 v 18:17 | Reagovat

viagra suppliers
<a href="http://sexviagen.com/">viagra price</a>
uk viagra
<a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a> ’

41 Debxantirm Debxantirm | E-mail | Web | 5. října 2017 v 2:05 | Reagovat

over the counter viagra - http://sexviagen.com/
buy viagra overnight <a href="http://sexviagen.com/">generic viagra</a> ’

42 Vbwgxprudge Vbwgxprudge | E-mail | Web | 5. října 2017 v 2:06 | Reagovat

payday day loans - https://paydayllae.com/
loan payday savings <a href=https://paydayllae.com/>pay day loans</a> ’

43 AlysonPup AlysonPup | E-mail | Web | 8. října 2017 v 20:39 | Reagovat

Hi all! Recently I have been battling with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/oxycodone-and-tramadol>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

44 VnngScably VnngScably | E-mail | Web | 20. října 2017 v 19:38 | Reagovat

viagra results - http://q1pharma.com/
how to take viagra <a href=http://q1pharma.com/>generic viagra</a> ’

45 Bnrfsmignee Bnrfsmignee | E-mail | Web | 24. října 2017 v 15:45 | Reagovat

viagra 50mg - http://genericviagra-onat24.com/
lowest viagra price <a href=http://genericviagra-onat24.com/>viagra samples</a> ’

46 BethanyKof BethanyKof | E-mail | Web | 26. října 2017 v 3:29 | Reagovat

https://docs.zoho.com/file/3ieene1fbad959fd44be5ad03b50443bf8168

47 Avito321ei Avito321ei | E-mail | 28. října 2017 v 11:47 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как вернуть деньги в авито
перевел деньги на карту сбербанка мошеннику авито
авито ps4 аккаунт
как перевести деньги с авито на киви
аппарат для пересчета денег авито

48 FfnhhjxLoalty FfnhhjxLoalty | E-mail | Web | 31. října 2017 v 17:02 | Reagovat

moneytree payday loans
<a href="https://cashecbya.com">online payday loans no credit check</a>
credit loans
<a href=https://cashecbya.com>quick loan</a> ’

49 BethanyPgf BethanyPgf | 11. listopadu 2017 v 11:56 | Reagovat

Hey all! Lately I have been battling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=https://www.facebook.com/johnsonnellie.nellie/posts/433095860418977>this</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

50 Alinkadus Alinkadus | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 21:44 | Reagovat

<a href=http://eromoney.com/?ref=4845><img>https://image.ibb.co/bTZSk6/copywriting_rabota.jpg</img></a>
Приветствую участники этого ресурса.
Не так давно у меня были большие траблы в связи с отсутствием постоянного дохода.
Я учусь однако подцепить себе денежного "спонсора" как-то особо нету желания. Начала подыскивать возможности заработка денег в интернете и натолкнулась на один очень интересный сайт. Вам сюда <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>на сайт</a>

Суть сводится к тому, что мне нужно делать описание порно роликов и за это мне выплачивают денежку. Это официальный веб ресурс и отзывы о нем необычайно лестные.
Решила и себе попробовать, прошла небольшую проверку (надо написать на проверку пять текстов и модератор их оценив дает добро на работу).
Заработная плата сперва была не большой - платили по восемь рубасиков за каждый новый пост, но в процессе своей трудовой деятельности я сначала вышла на десять деревянных за клип - описав более двухсот видео, а на сегодняшний день уже зарабатываю по двенадцать рубчиков так как вышла на рубеж в 3000 новостей <a href=https://incest-home-video.ru/grany/346-vnuchka-lizhet-staruyu-pizdu-babkihtml>бабушка заставила внучку вылизать свою пизду</a>
...
Что самое занимательное и к чему я стремлюсь - это описать более пяти тысяч новостей и стать модером на представленном вам ресурсе с уже определенной зарплатой и премиальными...
Выплаты происходят стабильно и постоянно после написания 50 роликов <a href=https://incest-home-video.ru/mamy/10-trahnul-maminu-volosatuyu-vaginu.html>мамина вагина</a>
, по этому об этом беспокоиться не стоит...
Свои 500-700 рубликов в сутки я зарабатываю постоянно и мне пока хватает...
Если есть желание - вступайте. <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>тут</a>

Удачи!!!

51 Lswesdjajots Lswesdjajots | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 6:18 | Reagovat

cheap viagra for sale
http://canadiannowv.com/
viagra mexico
<a href=http://canadiannowv.com/>cheap generic viagra</a>

52 JybsaLoalty JybsaLoalty | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 20:00 | Reagovat

same day loans
<a href="https://payday-loans.us.com/">cash advance</a>
businesses loans
<a href=https://payday-loans.us.com/>personal loans</a> ’

53 JthasAroupt JthasAroupt | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 4:48 | Reagovat

texas title payday loans
<a href="https://24hrspaydayloans.com/">best payday loans</a>
no credit check loan
<a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loan online</a>

54 DbsdbEnsure DbsdbEnsure | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 13:07 | Reagovat

apply credit card bad credit
<a href="https://paydayloansxxe.com/">bad credit loans</a>
bad credit installment loans
<a href="https://paydayloansxxe.com/">payday advance</a>

55 DsbgEnsure DsbgEnsure | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 0:17 | Reagovat

applying for payday loans
<a href="https://paydayploansonline.org/">payday advance loan</a>
get business loan
<a href="https://paydayploansonline.org/">online loans</a>

56 JbsxxAroupt JbsxxAroupt | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 23:00 | Reagovat

easy online payday loans
<a href="https://quickkiinstallmentloans.org/">payday day loans</a>
personal loans bad credit
<a href=https://quickkiinstallmentloans.org/>payday cash loan</a>

57 JvsxxAroupt JvsxxAroupt | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 4:36 | Reagovat

no credit check student loans
<a href="https://cashadvanceccet.com/">best payday loans</a>
credit card bad credit
<a href=https://cashadvanceccet.com/>payday loan</a>

58 JmfvAroupt JmfvAroupt | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 18:12 | Reagovat

advance cash loan payday payroll
<a href="https://paydayaazt.org/">payday loan online</a>
bad credit payday loan
<a href=https://paydayaazt.org/>instant payday loans</a>

59 Enuscoosy Enuscoosy | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 7:03 | Reagovat

viagra sildenafil
<a href=http://viagapharmaked.com/>viagra without prescription</a>
viagra 50 mg
<a href="http://viagapharmaked.com/">viagra without prescription</a>

60 Enmuscoosy Enmuscoosy | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 17:01 | Reagovat

cheap viagra without prescription
<a href=http://fviagrajjj.com/>natural viagra</a>
viagra dosages
<a href="http://fviagrajjj.com/">online viagra</a>

61 MbsScugs MbsScugs | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 12:31 | Reagovat

buy generic viagra
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra online</a>
viagra use
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra plus</a> ’

62 Fntexcami Fntexcami | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 13:31 | Reagovat

cheapest cialis
<a href="http://cialisenax.com/">online cialis</a>
cialis one a day
<a href=http://cialisenax.com/>cialis tadalafil</a> ’

63 Evexcami Evexcami | E-mail | Web | 21. ledna 2018 v 12:30 | Reagovat

36 hour cialis
<a href="http://veucialis.com/">cialis</a>
cialis maximum effect
<a href=http://veucialis.com/>cialis side effects</a> ’

64 Lssdvdjajots Lssdvdjajots | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 15:51 | Reagovat

viagra coupons
http://viasergeneric.com/
generic brand viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra pills</a> OK’

65 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:51 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

66 Mvsdantirm Mvsdantirm | E-mail | Web | 6. února 2018 v 1:01 | Reagovat

OK’
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra online without prescription</a>
buy brand name viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra samples</a>

67 FfvGlype FfvGlype | E-mail | Web | 3. března 2018 v 22:03 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/">pills erectile dysfunction</a>
india generic viagra
<a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/>pills erectile dysfunction</a>  OK’

68 buy ranitidine buy ranitidine | E-mail | Web | Dnes v 0:06 | Reagovat

ranitidine 300 mg

69 mobic meloxicam 15 mg mobic meloxicam 15 mg | E-mail | Web | Dnes v 9:21 | Reagovat

mobic meloxicam 15 mg

70 mobic meloxicam 15 mg mobic meloxicam 15 mg | E-mail | Web | Dnes v 10:58 | Reagovat

mobic meloxicam    7 5 mg

71 mobic meloxicam	7 5 mg mobic meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | Dnes v 11:56 | Reagovat

mobic meloxicam    medication

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama