^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

!V PRODEJI!
˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

kapitola 18: Návštěva I.

19. června 2012 v 12:10 | Nelien |  *Prokletí úplňku - Odhalení
Nová kapitola je tu! :)
Druhá část příště ;-)Nakonec budu na svůj maturitní ples opravdu ráda vzpomínat. Všichni jsme si to náramně užili, opravdu se to vydařilo. Já trávila nejvíce času s Chrisem, ploužili jsme se do hudby nebo naopak divoce trsali, byli jsme stále spolu, dokud Rick nesplnil svůj slib a skutečně se opil. Krátce nato se opil i Chris a Matt a zábava se skutečně rozjela na plné obrátky. Už ani nevím, jak jsme kdo dorazil domů.

Selin mi také ve svém opilém stavu stihla říct, že se vyspala s mým bratrem, což mě málem položilo, a Ewil pozvracela Vanesse McGregorové šaty. Nestačila jsem se divit.

Dneska se Michael rozhodl poctít mě svou návštěvou, prý jenom na skok. Třeba z něho ohledně Selin ještě něco vytáhnu, i když o tom vlastně pochybuju. Dostat něco z mýho bráchy je těžší než z chlupatý deky.

Ležela jsem na své posteli s rukama za hlavou a jen tak odpočívala. A taky přemýšlela, pravda. Přemýšlela jsem nad budoucností, co ze mě vlastně bude? Pozítří maturuju a pak? Konec, vypadnu z týhle školy a půjdu si vlastní cestou. Nebo ne? Ani nevím. Už jsem si podala přihlášku na Přírodovědeckou univerzitu ve Vancouveru, naštěstí to není tak daleko, univerzita se nachází hned na kraji města. Ale co bude se mnou a Chrisem? On na vejšku nechce, je Ochráncem tělem i duší, ale to ho přeci neuživí. Vypadá to, že Rick uvažuje podobně jako on, a Matt, ačkoli si podal několik přihlášek, stále neví, co chce. Ani Ewil nechce dál studovat a Selin nejspíš taky ne. Jsem snad jediná?

Mám ale strach. Miluju Chrise nade všechno a bojím se, že by nás moje nová škola mohla rozdělit. Nebudeme se vídat tak často, hodně věcí se asi změní... Se Selin a Ewil bydlíme skoro za rohem, takže nepochybuju, že budeme stále v kontaktu. Ale co kluci...?

Nevím a raději nad tím nebudu přemýšlet. Až to přijde, tak to přijde a uvidí se. Nejdřív musím taky odmaturovat, že? A právě teď velmi pochybuju, že se mi to s mým vygumovaným mozkem podaří.

Někdo zaklepal na dveře. Nadzvedla jsem se na loktech a zavolala "dále". Vešel Michael, zavřel za sebou a zůstal stát naproti mě.

"Klidně si sedni," ukázala jsem na postel.

"Jdu jen na chvilku," řekl a posadil se. "Vlastně jsem se chtěl hlavně podívat, jak ti je."

"Jak mi je?" nechápala jsem.

"Po včerejšku," koutky mu zacukaly. "Všichni jste vypadali velmi zajímavě - jako opilí."

"Ha-ha," zakřenila jsem se a zvedla se do sedu. "To se ti to mele, když se nemůžeš opít, co?"

"Nemysli si, někdy to vám lidem a - hm - i vlkodlakům závidím," ušklíbl se.

"No, mně je relativně dobře, ráno mě sice chvíli bolela hlava, ale... pohoda," pokrčila jsem rameny. "A co ty?"

"Co je se mnou?"

"Prý jste se dali se Selin konečně dohromady," uculila jsem se a propalovala ho přitom pohledem. Michael protočil oči.

"Vy ženský," povzdechl si. "Všechno si musíte hned vyžvanit."

"To je pochopitelný, jsme její kamarádky!" hájila jsem chudáka Selin.

"Řekni mi jednu věc: proč máte neustále potřebu probírat se svýma kamarádkama všechny detaily svýho života? Obzvlášť toho milostnýho?"

"No přeci proto, abychom se mohly podělit o své štěstí a radost," vysvětlila jsem důležitě. "A taky proto, že je to zábava."

Michael se zašklebil a zakroutil hlavou, "ano, dali jsme se dohromady."

"A neříkal jsi náhodou, že začnete od začátku jako přátelé?" nepřestávala jsem si ho dobírat.

"Na to už si nepamatuju," odvětil nevzrušeně.

"Ahá," pokývala jsem hlavou. "Jistě. To máš ale pěkně krátkou paměť."

"Co kdybychom změnili téma?" opáčil trochu nabručeně. "Slyšel jsem, že ses setkala se Zploditelem."

Bezděky mi naskočila husí kůže, jen co se o něm zmínil. "Ano," přikývla jsem. "Vlastně to byla úplná náhoda..."

"Myslíš?" pozvedl jedno obočí.

"Co? Ty myslíš, že ne?"

"Otec je o tom přesvědčený, i když to nevyslovil nahlas. A já vlastně taky."

"Ale proč?"

"Děsím se té odpovědi," ztišil najednou hlas. "Ale musel se o tobě nějak dozvědět."

"A to je špatný?" zeptala jsem se váhavě, přičemž po mně Michael střelil hněvivým pohledem.

"Samozřejmě!" vyhrkl. "Můžeš být v nebezpečí. Zploditel nenávidí Markuse a udělá cokoli, aby se ho zbavil."

"Jako například spojenectví s Žíznivými," doplnila jsem.

"Ano," řekl Michael ledovým hlasem.

"No, já ale pochybuju, že by se mnou měl ten Zploditel nějaký plány. To už by s nima dávno začal, ne?"

"Záleží na tom, jak dlouho o tobě ví," opáčil Michael. "Musíme ho dostat co nejrychleji, tahle situace se mi vůbec nelíbí. Začíná se až moc přiostřovat."

"Už máte nějaký plán?"

"Zatím nic moc. Hlídáme město a snažíme se odhalit jejich úkryt - myslím vlkodlaků. Ale stejně je to zbytečný, Zploditel i jeho nejvěrnější poskoci teď tráví veškerý čas v Antoniově sídle, to bych se vsadil."

"Tak proč na ně nezaútočit?" nechápala jsem.

"Zatím tu možnost pouze zvažujeme. To spojenectví obě rasy posílilo, na naší straně by mohlo být příliš mrtvých."

"A když zaútočí oni první...?"

"Musíme doufat, že se to nestane," odvětil Michael klidně. "Upřímně - já jsem o tom přesvědčený. Markus je stále nejstarším a nejmocnějším žijícím upírem na světě a ať si Zploditel i Antonius říkají co chtějí, oba se ho bojí."

"To doufám," povzdechla jsem si. Tahle válka se mi začínala líbit čím dál tím míň. Najednou mi všechny moje předešlé starosti připadaly až směšné - škola, můj vztah s Chrisem, budoucnost... Vždyť tady se jedná o přežití lidí! Bytosti, které neměly nikdy existovat, mezi sebou vedou válku, a lidé ani netuší, jak moc nás její výsledek ovlivní. Jelikož s rostoucí Zploditelovou mocí by nás brzy všechny zotročil, přeměnil nebo dokonce vyhladil.

"Půjdu," řekl náhle Michael a vstal. "Musíš teď být hodně opatrná, Jully, slib mi to," zadíval se na mě tím svým pronikavě studeným pohledem a já pouze přikývla. Najednou se do mě dal strach.

Michael se ke mně ještě naklonil a políbil mě na čelo. Pohladil mě po vlasech a jemně se pousmál, "pilně studuj a buď opatrná."

Zamířil ke dveřím.

"Michaele!"

Ještě se otočil.

"Ty nepůjdeš k maturitě?" napadlo mě to zničehonic.

"Už jsem maturoval snad třikrát, takže to tentokrát asi oželím," ušklíbl se. "Navíc mé školní výsledky nestojí za nic, takže pochybuju, že by mě k ní vůbec pustili. Až na chemii," v úsměvu se mu zableskly jeho tesáky. Pak odešel.

****

Rick vyskočil z auta, zabouchl dveře a rychle ho oběhl, aby otevřel dveře své vyvolené. Ewil se trochu rozpačitě usmála, jeho přehnané gentlemanství jí bylo nějak podezřelé. I přesto mu podala ruku a on jí pomohl vystoupit.

Stáli před městským kinem, nad hlavou jim zářily hvězdy, noc byla teplá. Před vchodem už se hromadilo pár lidí, kolem stála zaparkovaná další auta. Ewil si přehodila kabelku přes rameno a Rick jí vzal za ruku, propletl prsty s jejími.

"Tak už mi řekneš na jaký to jdeme film?" zeptala se brunetka dnes snad už po sté.

Rick se tajuplně uculil, "to neuhodneš."

"Ne, to už jsem zkoušela. Tak mluv."

Rick zahýbal obočím a zazubil se, "Underworld: Vzpoura lycanů," řekl a pak se zasmál. Ewil protočila oči, ale neubránila se úsměvu.

"No ty jsi vážně vtipálek. Chceš jít na film o vlkodlacích?"

"Jo, dobrý ne?" nepřestával se pochechtávat. "Od tý doby, co jsem jinej, mě děsně baví sledovat tyhle filmy. Dycky se nasměju u toho, jaký jsou tam vymyšlený kraviny."

"Jo, jenže Underworld je horor, takže nikam nejdu."

"Není to tak úplně horor," namítl Rick stále vesele a táhnul ji dál ke vchodu. "Možná je tam trošku víc masakrů, ale to zvládneš, lásko! Já budu pořád s tebou, neboj!"

"No jo, jen si ze mě utahuj," šklebila se Ewil a náhle se zastavila. Vítězně se na Ricka zadívala a zkřížila paže. "A co kdybych se teďko zasekla a vážně bych nikam nešla?"

"Fakt to chceš vidět?" pozvedl Rick jedno obočí, ale nečekal na odpověď - popadl Ewil kolem pasu a přehodil si ji přes rameno.

"Ježiš!" vykřikla Ewil celá zaskočená. "Ricku! Co to děláš! Nech toho, polož mě zpátky!" bouchala do něho pěstmi, ale Rick se pouze smál. Suverénně si to mířil ke kinu.

"Ricku, polož mě! Je to trapný, slyšíš? Půjdu sama, jasný? Slyšíš mě?"

Lidé se po nich udiveně ohlíželi, ale Rick si toho nevšímal, spíš naopak - užíval si tu pozornost. Potom Ewil postavil zase zpátky, přímo u pokladny.

"Dva, prosím," řekl k okýnku a podal prodavačce bankovku. Nepřestával se zubit, zatímco Ewil se ještě vzpamatovávala.

"Ty," zavrčela a praštila ho do ramene, když mířili po schodech do sálu, "asi ti už úplně přeskočilo, že jo? Tohle ti teda nedaruju, to si pamatuj!" soptila, ale i přesto se pobaveně usmívala. Její kluk byl vážně schopný všeho.

"Tak už se nečerti, kotě," prohodil a jednou rukou ji objal kolem pasu. "Dyť se ti to líbilo."

"Co? No jasně, to víš že jo, líbilo, úplně nejvíc, jsem vážně -" ale víc Ewil říct nestačila, neboť ji k sobě Rick přitáhl a nečekaně políbil. Neskutečně vášnivě si pohrával s jejími rty, až měla pocit, že se vznáší. Na chvíli zapomněla úplně na všechno, až když se od ní odtáhl, zjistila, že je sleduje plný sál lidí.

Okamžitě zrudla, "já tě zabiju," zamumlala.

"Taky tě miluju," zazubil se Rick a vedl ji k jejich místům.


Když opouštěli kino, všichni si nadšeně vyměňovali své názory, dokonce i Rick se shodl na tom, že Vzpoura lycanů je zatím nejlepší díl z celé Underworld série. Na dálku odemkl auto a společně s Ewil nastoupili.

"Dobře, musím uznat, že to nebylo zase tak přehnaně hororový," připustila Ewil, když si zapínala pás a Rick startoval, "a dokonce mě to bavilo."

"Já to věděl," mrkl na ni a vycouval na silnici. Vyrazil ke čtvrti na konci města, jako vždy mnohem vyšší rychlostí, než tu byla povolená. Za chvíli míjeli poslední obchody a činžáky, které brzy nato vystřídaly stromy a louky. Vše se topilo ve tmě, hvězdy byly chladné a dnes působily skoro záludně. Ewil seděla jako přikovaná a s očima na stopkách sledovala silnici a modlila se, aby jim pod kola nevběhlo nějaké zvíře.

"Ricku, prosím tě zpomal," řekla mu po chvíli. "Vždyť tam máš skoro stovku."

"Klid, já umim jezdit, zlato," uculil se.

"O tom nepochybuju, ale večer je to dost nebezpečný."

"Nevěříš mi?" otočil k ní hlavu s šibalským úsměvem.

"Mám být upřímná?" zakřenila se.

"No, myslím, že -"

Vtom ze škarpy mezi stromy vyletělo cosi obrovského a černého. Ewil zaječela a ohromné zvíře dopadlo s pořádným řachnutím na kapotu. Rick dupl na brzdu, strhl volant a auto prudce hodilo smyk. Ewil ještě stihla zahlédnout svítivé oči a děsivé tesáky, které se na ni z předního skla dívaly. Potom už neviděla nic, všechno se točilo, srdce měla až v krku a před očima jí proběhl snad celý její život.

Auto vyletělo ze silnice, zatočilo se kolem své osy a zastavilo se nárazem do stromu.

Hluk a zmatek ustal. Ewil se pokoušela rozlepit víčka, hlava jí třeštila a když otevřela oči, všechno se jí mlžilo. Srdce jí ještě stále bouchalo jako šílené, celá se třásla.

Jsem mrtvá? honilo se jí hlavou. Konečně dokázala rozpoznat různé tvary, všude byla tma, přední sklo bylo naprasklé, z kapoty se kouřilo a přímo před nimi se tyčil mohutný kmen.

Někdo se jí dotknul, vzal jí obličej do dlaní. Natočila hlavu a viděla Ricka, vypadal ustaraně, díval se na ni vystrašeným pohledem, ale zraněný nebyl. Vzápětí jí hned došlo proč - nemohl se přeci zranit.

"Ewil, Ewil," mluvil na ni naléhavým hlasem. "Lásko, slyšíš mě? Miláčku..." odepnul jí pás, naklonil se k ní blíž a odhrnul jí vlasy z tváře.

"Ricku," zašeptala Ewil slabým hlasem.

"Ano, jsem tady, jsem u tebe, lásko, neboj se, všechno bude v pořádku."

"Bolí mě hlava," roztřeseně se dotkla čela. Když se potom podívala na prsty, byly od krve. "Sakra," zamumlala.

"Jak se cítíš?"

"Jde to," trochu si poposedla. "Co se tam zatraceně stalo?"

Rick neodpověděl, ale podivně zatnul zuby. Najednou zpozorněl. Rozšířily se mu zorničky, napnuly svaly. To Ewil vyděsilo.

"Co se děje?"

"Psst..."

Venku se něco pohybovalo. Tráva šuměla, praskaly větve. Rick upíral oči ven, stále vypadal jako z kamene.

Ze tmy se náhle vyřítilo velké monstrum a skočilo na přední kapotu. Ewil leknutím vyjekla, strachem ani nedýchala. To zvíře vůbec nebylo zvířetem, byl to vlkodlak. Nahrbil se, vycenil své smrtící tesáky a potom vší silou narazil do předního skla. Ewil vykřikla, sklo nebezpečně zapraskalo.

"Tak fajn," zavrčel Rick, nespouštěl přitom z hrozivého netvora vražedný zrak. "Ewil, zůstaň tady a ani se nehni. Hned se vrátím."

"Cože?" vyjekla Ewil zděšeně. "Ne, ne, ne! Nikam nechoď!"

"Uklidni se," uhodil na ni Rick nezvykle tvrdým hlasem. "Vrátím se. Musíš mi věřit! Zůstaň sedět a nic nedělej! Vyřídím to rychle."

"Ale -"

Nato Rick vystoupil z auta, zabouchl za sebou dveře a vlkodlak obrátil svou pozornost na něho. Připravil se k útoku, drápy zarýval do kapoty auta, z tlamy mu odkapávaly sliny.

Rick si přetáhl mikinu přes hlavu a v jediném okamžiku se přímo před Ewilinýma očima proměnil. Tělo se mu napjalo, zapraskaly kosti, hlava se protáhla, tělo začalo růst, svaly se nadouvaly. Rick cenil zuby, které se nyní měnily na hrozivé tesáky, zatínal pěsti, až na jeho místě stál vlku podobný tvor. Otevřel zuřivé oči a Ewil si zakryla ústa dlaněmi, když po něm vlkodlak skočil a Rick udělal totéž.

Oba se svalili na zem, vlkodlak si počínal jako smyslů zbavený, všemožně se snažil protivníka roztrhat. Ale Rick byl příliš rychlý a příliš silný. Vrhl se netvorovi po hrdle a Ewil odvrátila tvář. Nemohla se na tu hrůzu dívat.
 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (281)
Zobrazit starší komentáře

201 viagra super active online mail-order pharmacies viagra super active online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 9. července 2018 v 22:27 | Reagovat

Hi, I also want to share my opinion here, when i don’t know even about a trouble-free thing related to PHP, I always go to explore that from internet.

202 dhcapots dhcapots | E-mail | Web | 9. července 2018 v 23:36 | Reagovat

what happens if a girl takes viagra <a href="http://viagapharmaked.com/">generic viagra names</a> generic viagra rx <a href=http://viagapharmaked.com/>cheap generic viagra</a>

203 pink viagra online mail-order pharmacies pink viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 10. července 2018 v 1:08 | Reagovat

A number of people are eager to watch comical videos, however I like to watch terrible videos on YouTube.

204 viagra pills viagra pills | E-mail | Web | 10. července 2018 v 1:23 | Reagovat

Downloading stuff from this web site is as easy |as clicking the mouse rather than other sites which move me here and there on the web sites.

205 cost of viagra cost of viagra | E-mail | Web | 10. července 2018 v 8:06 | Reagovat

If you are going to watch humorous videos on the web then I suggest you to go to see this website, it includes actually therefore comical not only videos but also other material.

206 viagra pill viagra pill | E-mail | Web | 10. července 2018 v 11:09 | Reagovat

At present I was so tired, and now this time I have got some relax by seeing this funny YouTube video, thanks, keep it up.

207 where to buy viagra where to buy viagra | E-mail | Web | 10. července 2018 v 19:26 | Reagovat

Hurrah! In the end I got a blog from where I be able to really take helpful information concerning my study and knowledge.

208 female viagra pills female viagra pills | E-mail | Web | 10. července 2018 v 20:56 | Reagovat

Asking questions are genuinely nice thing if you are not understanding anything completely, however this piece of writing provides good understanding even.

209 sildenafil online sildenafil online | E-mail | Web | 11. července 2018 v 3:59 | Reagovat

I have read much about without charge blogging blogs, except I have no clear idea regarding that, can any one inform me which one is best for free blogging and site-building?

210 cheap viagra cheap viagra | E-mail | Web | 11. července 2018 v 10:12 | Reagovat

Hi friend, what a quality is! For this YouTube video, I am actually impressed, since I have never seen good quality YouTube video earlier than,

211 viagra without a doctor prescription viagra without a doctor prescription | E-mail | Web | 11. července 2018 v 11:48 | Reagovat

What's up i am kavin, its my first occasion to commenting anywhere, when i read this post i thought i could also make comment due to this good  article.

212 buy cialis buy cialis | E-mail | Web | 20. července 2018 v 10:03 | Reagovat

Hello, I want to subscribe for this web site to obtain latest updates, therefore where can i do it please help out.

213 cialis generic cialis generic | E-mail | Web | 20. července 2018 v 13:34 | Reagovat

I go to see everyday a few sites and blogs to read articles or reviews, however this weblog presents feature based content.

214 generic cialis tadalafil generic cialis tadalafil | E-mail | Web | 20. července 2018 v 14:18 | Reagovat

Hello everybody, I be familiar with YouTube video contains less bytes of memory due to that its quality is awful, but this YouTube video has impressive picture features.

215 generic cialis tadalafil generic cialis tadalafil | E-mail | Web | 20. července 2018 v 21:45 | Reagovat

This article is fastidious and fruitful for all new Personal home pages related web programmers; they have to study it and perform the practice.

216 cialis coupon cialis coupon | E-mail | Web | 20. července 2018 v 22:51 | Reagovat

Yes, and further more if you want update alerts from this site at that time you have to subscribe for it, it will be a better for you Jackson. Have a good day!

217 cialis pills cialis pills | E-mail | Web | 20. července 2018 v 23:41 | Reagovat

It’s going to be end of mine day, except before finish I am reading this enormous post to improve my know-how.

218 generic cialis generic cialis | E-mail | Web | 21. července 2018 v 3:20 | Reagovat

I read this paragraph fully concerning the resemblance of latest and earlier technologies, it's awesome article.

219 cialis prices cialis prices | E-mail | Web | 21. července 2018 v 9:03 | Reagovat

Wow! It’s a nice jQuery script; I was also searching for that, thus i got it right now from at this time. Keep it up admin.

220 cheap cialis cheap cialis | E-mail | Web | 21. července 2018 v 10:06 | Reagovat

What's up Dear, are you actually visiting this web page on a regular basis, if so afterward you will definitely get pleasant know-how.

221 cialis coupons 2018 cialis coupons 2018 | E-mail | Web | 21. července 2018 v 11:44 | Reagovat

Wow, pleasant YouTube video about how to establish virtual directory, I completely got it. Thanks keep it up.

222 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 2:18 | Reagovat

When some one searches for his vital thing, so he/she wants to be available that in detail, thus that thing is maintained over here.

223 cialis coupons 2018 cialis coupons 2018 | E-mail | Web | 22. července 2018 v 4:06 | Reagovat

The techniques pointed out in this piece of writing regarding to increase traffic at you own blog are actually fastidious, thanks for such good paragraph.

224 tadalafil tablets tadalafil tablets | E-mail | Web | 22. července 2018 v 10:24 | Reagovat

Since the YouTube video clips are posted at this place same like I also embed YouTube video code at my own web site, since it is trouble-free to get embedded code.

225 tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 18:32 | Reagovat

All right you are accurate, truly Personal home page is a open source and its assist we can obtain free from any community forum or web site since it happens at this place at this web site.

226 tadalafil 5 mg tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 19:41 | Reagovat

What's up friends, you are sharing your thoughts on the topic of blog Search engine optimization, I am also new user of web, thus I am also getting more from it. Thanks to all.

227 tadalafil generic cialis 20mg tadalafil generic cialis 20mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 23:47 | Reagovat

Yup, you are right Google is the finest in support of blogging, Google’s website also come up to fast in search engines too.

228 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 23. července 2018 v 0:36 | Reagovat

If you are paying attention to learn Web optimization methods then you should read this article, I am sure you will obtain much more from this post regarding Web optimization.

229 tadalafil 20mg tadalafil 20mg | E-mail | Web | 23. července 2018 v 1:07 | Reagovat

I’m gone to inform my little brother, that he should also pay a quick visit this blog on regular basis to take updated from most recent news.

230 tadalafil 5 mg tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 23. července 2018 v 13:51 | Reagovat

I am actually grateful to the owner of this site who has shared this great post at here.

231 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 23. července 2018 v 18:14 | Reagovat

Hi, its nice post regarding media print, we all understand media is a enormous source of data.

232 buy cheap cialis online buy cheap cialis online | E-mail | Web | 23. července 2018 v 21:34 | Reagovat

What a data of un-ambiguity and preserveness of precious experience about unexpected feelings.

233 generic cialis generic cialis | E-mail | Web | 24. července 2018 v 4:41 | Reagovat

One more thing that I would like to share here is that, doesn't matter what you are using free blogging service but if you don’t update your weblog on daily basis then it’s no more worth.

234 fhgunoms fhgunoms | E-mail | Web | 24. července 2018 v 16:26 | Reagovat

cialis tadalafil <a href="http://drcialonlinedkb.com/#">discount cialis</a> generic tadalafil <a href=http://drcialonlinedkb.com/#>tadalafil cialis</a>

235 cialis on line cialis on line | E-mail | Web | 24. července 2018 v 19:11 | Reagovat

Hi there to every one, it’s in fact a good for me to go to see this site, it includes valuable Information.

236 tadalafil 5 mg tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 24. července 2018 v 22:17 | Reagovat

These all YouTube gaming video clips are in fact in good quality, I watched out all these along with my colleagues.

237 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 24. července 2018 v 23:15 | Reagovat

Hello, this weekend is good designed for me, as this time i am reading this wonderful informative article here at my house.

238 generic cialis at walmart generic cialis at walmart | E-mail | Web | 25. července 2018 v 1:09 | Reagovat

I am really eager of reading content regarding developing new weblog, or even about Search engine optimisation.

239 cialis coupons cialis coupons | E-mail | Web | 25. července 2018 v 4:50 | Reagovat

constantly i used to read smaller articles which as well clear their motive, and that is also happening with this article which I am reading at this time.

240 munrethy munrethy | E-mail | Web | 26. července 2018 v 5:17 | Reagovat

how to use viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra online</a> viagra natural <a href="http://viagraveikd.com/#">cheap viagra online</a>

241 nukEmipt nukEmipt | E-mail | Web | 27. července 2018 v 17:21 | Reagovat

lowest price viagra <a href="https://viagrapbna.com/#">purchase viagra online</a> viagra sales <a href="https://viagrapbna.com/#">sildenafil citrate generic</a>

242 bgvrethy bgvrethy | E-mail | Web | 30. července 2018 v 8:12 | Reagovat

purchase cialis <a href="https://authenticknicksstore.com/#">tadalafil tablets 20 mg</a> purchase cialis <a href="https://authenticknicksstore.com/#">buy cheap cialis</a>

243 byhrethy byhrethy | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 7:54 | Reagovat

viagra pill <a href="http://www.bitcapblog.com/">sildenafil citrate 100mg tab</a> buy viagra without prescription <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra for sale</a>

244 viagra online viagra online | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 16:01 | Reagovat

YouTube is world's leading video sharing web site, no one can defeat it. Every one add video lessons at YouTube afterward obtain embed code and post anywhere.

245 online viagra online viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 18:55 | Reagovat

I am sure this piece of writing has touched all the internet users, its really really good piece of writing on building up new weblog.

246 order viagra order viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 19:15 | Reagovat

Yes I am also in hunt of Flash tutorials, since I wish for to learn more concerning flash, thus if you have please post it at this place.

247 viagra substitute viagra substitute | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 20:07 | Reagovat

Thanks to my father who stated to me about this weblog, this web site is actually amazing.

248 red viagra online mail-order pharmacies red viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 21:37 | Reagovat

What's up dear, me and my mom are also watch funny video clips except after I completed my homework

249 viagra viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:14 | Reagovat

Hello Dear, are you really visiting this web page regularly, if so afterward you will absolutely take nice know-how.

250 buy generic viagra buy generic viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 23:01 | Reagovat

One more thing that I wish for to share at this place is that, whatever you are using free blogging service however if you don’t update your webpage on on a regular basis basis then it’s no more worth.

251 viagra generic viagra generic | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 23:05 | Reagovat

Really picture is the display of some one’s feelings; it gives the lesson to the users.

252 sildenafil buy sildenafil buy | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:20 | Reagovat

My chief is as well keen of YouTube funny video lessons, he also watch these even in company hehehe..

253 coupon sildenafil coupon sildenafil | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:54 | Reagovat

I every time download a complete show in parts, that’s always present at YouTube, as my network connection is extremely slow and YouTube fulfils my needs.

254 50 mg viagra 50 mg viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 2:51 | Reagovat

Hi Dear, are you actually visiting this web site regularly, if so afterward you will absolutely obtain nice know-how.

255 generic viagra online generic viagra online | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:55 | Reagovat

Hi there mates, is there any other nice website related to JavaScript posts, while this one is pleasant in favor of PHP programming.

256 Marksok Marksok | E-mail | Web | 12. září 2018 v 17:35 | Reagovat

bula remedio zetron 150 mg viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra uk</a>
scade il brevetto del viagra generic
<a href=http://fanluxviagra.com#generic+viagra+prices>viagra 100mg</a>

257 Marksok Marksok | E-mail | Web | 12. září 2018 v 18:56 | Reagovat

buy viagra nyc
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra uk</a>
viagra pill generic
<a href=http://fanluxviagra.com#red+viagra+online+mail-order+pharmacies>viagra 100mg</a>

258 Marksok Marksok | E-mail | Web | 12. září 2018 v 19:05 | Reagovat

amikacina nombre commercial y generico do viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra generic availability</a>
acetylspiramycin 200mg viagra
<a href=http://fanluxviagra.com#viagra+online+paypal+uk>viagra natural</a>

259 Marksok Marksok | E-mail | Web | 12. září 2018 v 20:27 | Reagovat

novo doxylin 100mg viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">buy generic viagra online</a>
online arzt rezept viagra
<a href=http://viagrafanlux.com#buy+100mg+viagra>viagra coupon</a>

260 generic viagra available generic viagra available | E-mail | Web | 13. září 2018 v 6:27 | Reagovat

Please add new video lessons related to cooking if you have, for the reason that I wish for to learn more and more regarding all recipes of cooking.

261 Marksok Marksok | E-mail | Web | 13. září 2018 v 14:33 | Reagovat

gram plus supposte 100 mg dosaggio viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">women viagra</a>
metoprolol tartrate tablets 50mg 100mg viagra
<a href=http://fanluxviagra.com#viagra+on+line>viagra pills</a>

262 Marksok Marksok | E-mail | Web | 13. září 2018 v 21:01 | Reagovat

viagra generico online
<a href="http://viagrafanlux.com">online viagra</a>
arilin 500 mg dosierung viagra
<a href=http://viagrafanlux.com#viagra+professional+online+mail-order+pharmacies>viagra 100mg</a>

263 Marksok Marksok | E-mail | Web | 13. září 2018 v 21:14 | Reagovat

buy viagra online generic
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra tablets</a>
reputable place to buy viagra online
<a href=http://fanluxviagra.com#cheap+generic+viagra>women viagra</a>

264 viagra online viagra online | E-mail | Web | 14. září 2018 v 0:41 | Reagovat

This post is genuinely a good one it helps new web people, who are wishing in favor of blogging.

265 Marksok Marksok | E-mail | Web | 14. září 2018 v 1:01 | Reagovat

anakinra generic viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra prices</a>
comprar viagra generico sin receta joyas
<a href=http://viagrafanlux.com#buy+viagra+100mg>female viagra</a>

266 sildenafil citrate sildenafil citrate | E-mail | Web | 14. září 2018 v 4:33 | Reagovat

Highly descriptive post, I liked that a lot. Will there be a part 2?

267 Marksok Marksok | E-mail | Web | 14. září 2018 v 5:11 | Reagovat

alteis duo 20 25mg viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">women viagra</a>
25 mg generic viagra
<a href=http://fanluxviagra.com#coupon+sildenafil>generic viagra prices</a>

268 Marksok Marksok | E-mail | Web | 14. září 2018 v 16:53 | Reagovat

viagra online price
<a href="http://viagrafanlux.com">sildenafil 100mg</a>
viagra generico farmacia online argentina
<a href=http://viagrafanlux.com#pink+female+viagra+online+mail-order+pharmacies>sildenafil 100mg</a>

269 Marksok Marksok | E-mail | Web | 14. září 2018 v 17:21 | Reagovat

more potent than viagra generic
<a href="http://viagrafanlux.com">women viagra</a>
cloridrato de betaine 150 mg viagra
<a href=http://fanluxviagra.com#buy+viagra>viagra without a doctor prescription</a>

270 female viagra pills female viagra pills | E-mail | Web | 14. září 2018 v 20:26 | Reagovat

Wow! It’s a fastidious jQuery script; I was also exploring for that, thus i got it right now from at this time. Keep it up admin.

271 viagra generic viagra generic | E-mail | Web | 15. září 2018 v 5:01 | Reagovat

Its absolutely good  YouTube video in terms of features, in fact pleasant, its quality is truly appreciable.

272 superdrug viagra superdrug viagra | E-mail | Web | 16. září 2018 v 16:02 | Reagovat

I think the admin of this site is really working hard for his website, as here every material is quality based material.

273 Marksok Marksok | E-mail | Web | 16. září 2018 v 16:26 | Reagovat

viagra canada price blog
<a href="http://viagraluxfan.com">sildenafil citrate</a>
robax platinum generic viagra
<a href=http://viagraluxfan.com#viagra+cost>sildenafil 100mg</a>

274 female viagra female viagra | E-mail | Web | 17. září 2018 v 2:35 | Reagovat

What a lovely story! The tale in this YouTube video that is posted here is in fact a good one with having good picture quality.

275 Clementflugs Clementflugs | E-mail | Web | 16. prosince 2018 v 22:59 | Reagovat

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

276 Pujcky online 2019flugs Pujcky online 2019flugs | E-mail | Web | 23. prosince 2018 v 15:33 | Reagovat

Samotna definice “hypoteky” prisla k nam z reckeho jazyka. Termin, prekladany ve smyslu “slibu” v modernim smyslu, je vniman jako pujcka, kterou banky vydavaji na… https://creditio.cz/jak-si-koupit-byt-v-hypotece/  

Rychla online pujcka az 10000Kc => https://vk.cc/8QjIje

rychlГЎ pЕЇjДЌka online    nebankovnГ­ pЕЇjДЌky
krГЎtkodobГ© pЕЇjДЌky na ГєДЌet
nebankovnГ­ pЕЇjДЌky na smД›nku
kratkodobe pujcky
online pЕЇjДЌky

277 JamiejjDiosy JamiejjDiosy | E-mail | 29. ledna 2019 v 22:18 | Reagovat

_
_
Teens the years of a person's age from 7 to 19.
Young Sex Movies -- XXX Teen Videos
~>
Teen Girls Boys 7_10_12_15_18_20
-
Download here: Site;1: http://gg.gg/mpp45
-
-
Download here: Site;2: http://rocld.com/n8txs
-
-
-
-
-
-
-
~
~
Teens the years of a person's age from 7 to 19.
Young Sex Movies -- XXX Teen Videos
~>
Teen Girls Boys 7_10_12_15_18_20
-
Download here: Site;1: http://gg.gg/mpp45
-
-
Download here: Site;2: http://rocld.com/n8txs
-
-
-
-
-
-
-

278 ZamesElift ZamesElift | E-mail | 18. března 2019 v 16:44 | Reagovat

taking viagra daily
http://xlviagragen.com - viagra for men
  aspirin and ed
<a href="http://xlviagragen.com">viagra generic
</a> - viagra 20mg online search
how to use viagra

279 Frazkvor Frazkvor | E-mail | 18. března 2019 v 21:41 | Reagovat

cbd drops for anxiety
http://bestcbdoil4pain.com - cbd oil for pain
  cbd tincture 500mg
<a href="http://bestcbdoil4pain.com">best cbd oil
</a> - cbd oil benefits for cancer
cbd spray

280 FarsyVuh FarsyVuh | E-mail | 28. března 2019 v 1:44 | Reagovat

order generic cialis
http://xlviagravfs.com - viagra for sale for men
  generic cialis worldwide
<a href="http://xlviagravfs.com">viagra for men
</a> - cialis 5mg topics
24 hours cialis

281 RobertFex RobertFex | E-mail | Web | 4. června 2019 v 21:26 | Reagovat

cbd companies
<a href="http://cbdoilgr.com/#">states with legal cbd oil</a>
fab cbd oil
<a href=http://cbdoilgr.com/#>cbd oil for pain</a>
cbd salve

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama