^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

!V PRODEJI!
˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

Kapitola 17: Ples II.

14. června 2012 v 11:45 | Nelien |  *Prokletí úplňku - Odhalení
Zdravímá vás! Dodávám druhou část kapitoly, je to zároveň poslední část :) Další kapitola bude buď během víkendu nebo po ;-)

"Ach, zlato, vypadáš nádherně!"

No, nádherně zrovna ne, ale... sluší mi to. Jo, musela jsem uznat, že mi to sekne. Dívala jsem se do zrcadla a skoro jsem ani nemohla uvěřit, že jsem to vážně já. Ty šaty byly opravdu úžasný, celé černé s rudým korzetem. Vlasy jsem měla vyčesané na temeni do drdolu, ze kterého mi trčely do všech stran v nedbale elegantním účesu. Máma mi ještě připnula kolem krku černé perly a bylo to.

"Teď ještě zbývá, abych se s tou obručí nezabila," poznamenala jsem, když jsem se pokusila udělat krok. Ale jo, šlo to.

"Vážně ti to moc sluší, Jul," usmívala se máma dojatě. "Tak si to dneska koukej užít. Je to tvůj večer."

"Já vím," usmála jsem se. "Snad to nějak přežiju."

Ozval se zvonek a já trochu znervózněla. To bude on. Ježiš, co když se mu nebudu líbit? Ne, ne, jasně, že se mu líbit budu. Budu a tečka.

"Tak pojď," máma mě vzala za ruku a pomohla mi ze schodů. Venku už se pomalu stmívalo a konečně přestalo pršet. Přistoupila jsem ke dveřím, vzala si kabelku a s nádechem otevřela.

Chrisovi klesla brada.

"Ehm, Chrisi? Jsi v pohodě?" culila jsem se pobaveně. Chris na mě doslova zíral s vykulenýma očima a asi třikrát mě sjel pohledem od hlavy k patě, než se zmohl k řeči.

"Jasně," vydechl a zatřepal hlavou. "To jen, že... páni."

Uchechtla jsem se, "budu to prát jako lichotku."

"Tak to rozhodně," usmál se, přistoupil ke mně blíž a políbil mě. Jen lehce a něžně, ale přesto jsem si na okamžik zase připadala jako v ráji.

"Tobě to ale taky náramně sluší," pochválila jsem ho, když se ode mě odtáhl. No, ono sluší bylo slabé slovo, protože jako vždy vypadal naprosto sexy. Černé společenské kalhoty, bílá košile s rozepnutými knoflíčky u krku a černé sako mu vážně sekly.

Vyrazili jsme. Auto, s kterým Chris přijel, byla sice pěkná plechovka, ale hlavně, že nás to dopravilo na místo. Před školou už se scházeli všichni maturanti - mladí lidi v nóbl oblecích a vyparáděných šatech - všichni se smáli a byli v dobré náladě. Asi to bylo nakažlivý, protože i já si začala připadat... skoro šťastně.


****

Selin se převalila na bok a položila si bradu na Michaelovu hruď. Ležel na zádech s rukama za hlavou a díval se do stropu. Zdál se zamyšlený. Zato Selin se cítila nepřekonatelně šťastná. Pořád tomu ještě nemohla uvěřit.

Jemně ho pohladila po prsou.

"Michaele?" usmála se. "Budu muset jít."

Okamžitě se na ni podíval, "proč?"

"Protože asi za dvě hodiny mi začíná maturitní ples, víš?"

"Aha," zamručel a zase se zadíval na strop.

"Už jsem se doslechla, že ty tam nejdeš," poznamenala trochu chladně. Nereagoval, což ji zamrzelo i popudilo, "a vidím, že nemáš ani potřebu mi to nějak vysvětlit."

Zvedla se do sedu a chtěla vstát, ale vtom ji Michael chytil kolem pasu a povalil zpátky do peřin. Ještě pořád se před ním úplně nahá styděla, ale on snad něco takového jako rozpaky vůbec neznal.

"Promiň," řekl a políbil ji na krk. "Nechoď pryč..."

Selin ho od sebe užasle odtáhla, "cože?" zamrkala. "To nemyslíš vážně."

Michael se na ni pouze upřeně díval.

"Je to můj maturitní ples, Michaele," mračila se. "Něco takového zažiješ pouze jednou v životě. Jully s Ewil tam na mě čekají, těšíme se, jak si to spolu užijeme. A ty chceš, abych se na všechny vykašlala a zůstala tu s tebou?"

"Možná jsem trochu sobec," prohodil váhavě, načež ho ze sebe Selin odstrčila, omotala si deku kolem těla a vstala. Michael ji ale v mžiku opět chytil do náruče a ona se stala takřka jeho vězněm.

"Tak počkej," povzdechl si, "nemůžeš mi pořád utíkat." Tiskl ji k sobě a Selin se ze všech sil snažila zůstat uražená. Navíc mu vůbec nevadilo, že před ní stojí úplně nahý.

"Omlouvám se ti, stačí? Chápu, že na ten ples chceš jít."

"Ale samozřejmě nemůžeš jít se mnou," odvětila dotčeně.

"Nesnáším to, tyhle večírky," protočil otráveně oči.

"A co to takhle udělat kvůli mně?" zaprosila a Michael se jí zadíval do očí. Potom ji k sobě ještě těsněji přivinul a dlouze ji políbil.

"Promiň," řekl pouze a Selin pochopila. Přikývla, sebrala své oblečení a odešla do koupelny se obléct. Mrzelo ji, že s ní nechce jít, ale nutit ho nemohla a ani to neměla v úmyslu. Nebude se mu doprošovat. Ale zklamal ji.

Vylezla opět oblečená. Michael seděl na posteli, už měl na sobě zase džíny, ale jeho nahou svalnatou hruď mohla obdivovat stále.

"Tak já půjdu, musím ještě požádat Matta, jestli mi bude dělat doprovod," povzdechla si Selin. Michael okamžitě zbystřil.

"Matta?" zavrčel a zúžil oči.

"A koho jiného? Alexe?"

Cosi si zabručel a pevně přitom sevřel okraje postele.

"Sama rozhodně nepůjdu, i když se na mě můj kluk vykašlal," dodala ještě trucovitě a Michael se na ni trochu omámeně podíval.

"Tvůj kluk?"

Selin už značně popuzená pozvedla obočí, "a ne snad?"

Michael vstal, přistoupil k ní a něžně ji pohladil po tváři, "ano," zašeptal, přitáhl ji k sobě a znovu políbil. Selin - ačkoli se snažila - se nedokázala bránit. Ovinula mu ruce kolem krku a polibek opětovala.

Potom opustila jeho byt.

****

Bylo to tu úžasné! Hrála moderní hudba, blikala barevná světla, všude visely balónky... Vážně jsem se bavila. Lidi tancovali a užívali si a já se k nim po chvílích rozpaků a váhání přidala. Dokonce i Chrise, který byl jako poleno, jsem přinutila trochu se zavrtět do rytmu hudby. Vzápětí začali hrát ploužáka, což se Chrisovi zamlouvalo mnohem víc, a hned mě k sobě přitáhl.

Opřela jsem si hlavu o jeho rameno, objala ho kolem krku a nechala ho, aby mě hladil po zádech. Cítila jsem jeho dech na krku a bylo to neuvěřitelně příjemný. Mohla bych takhle tancovat, přitisknutá k jeho tělu, snad do skonání světa.

Nakonec jsme se vrátili k našemu stolu, kde jsme nechali chudinku Ewilku úplně opuštěnou. Vypadala ale nádherně - světle zelené šaty se zavázáním za krkem obepínaly její štíhlou postavu a od boků dolů byly jen lehce rozšířené. Kolem pasu byly lehce nabírané a na boku je zdobila bílá růže. Vlasy si Ewil nechala rozpuštěné, ještě víc si je natočila do krásných vln, a ozdobila stříbrnou čelenkou.

"Tak jste se vyřádili?" zeptala se, když jsme k ní usedli.

"Mohla jsi jít s námi," připomněla jsem jí. "Vždyť tak ráda tancuješ!"

"Jo, ale..."

"Neboj," vzala jsem jí za ruku. "Určitě přijde."

"Asi je něco zdrželo," přidal se Chris a rozhlédl se po sále. "Navíc znáš Ricka - vždycky chodí pozdě."

Potom jsem je konečně uviděla. Tlačili se k nám davem, Rick razil cestu jako nějaký bodygard, a za ním kráčela Selin zavěšená do Matta. Moc jim to slušelo, Selin měla překrásné růžové šaty zdobené drobnými růžičkami a perličkami ve výstřihu. Rick měl na sobě černou košili bez saka, u krku doširoka rozhaleno a Matt měl bílé tričko, černé sako a společenské kalhoty. Několik dívek se za nimi se zájmem otočilo.

"Fak sorry," vydechl Rick, když se k nám dostali. "Ale všechno je to vina ségry," ukázal na Selin a potom se sklonil k Ewil, aby ji dlouze políbil.

"Vypadáš naprosto k sežrání, kotě," zazubil se a Ewil se zasmála. Všechna chmurná nálada z ní okamžitě spadla.

"Vážně se omlouvám," začala Selin a Matt jí přisunul židli, aby se posadila. No jo, dokonalý gentleman. "Ale nějak jsem nestíhala."

"Protože přišla pozdě," prásknul na ni hned Rick. "A nechce mi vůbec říct, kde byla."

"Nemusíš vědět všechno," ohradila se Selin nahněvaně.

"Tak se snad nebudeme hádat, ne?" zasáhl Matt. "Hlavní je, že jsme tady a pořádně si to užijeme."

"Jasňačka!" zvolal Rick. "A vožerem se!"

"To jsem si mohla myslet," protočila Ewil oči.

"Neboj, ty se vožereš taky, zlato," blýskl Rick s úsměvem a všichni jsme se rozesmáli. Mně ale vrtala hlavou jedna věc - kde se to Selin tak zdržela? Samozřejmě jsem tušila odpověď, ale zároveň jsem se bála, co ji tak dlouho zdrželo.

"Takže Michael nedorazí?" zeptal Chris. "Srab jeden," dodal vzápětí.

"Moje řeč, kámo," zasmál se Rick.

"Asi se bojí, že by se tady naprosto ztrapnil," poznamenal Matt jízlivě a napil se vody. "Určitě vůbec neumí tancovat."

Vyměnila jsem si s Ewil a Selin rychlý pohled.

"No jo," povzdechl si Rick, "každej holt nemůžeme bejt dokonalej, že jo? Teda - krom mě, samozřejmě."

"No jasně, brácho," zachechtal se Chris a praštil Ricka do ramene, div ho přitom nesrazil pod stůl. "Ty jsi přece naprostá jednička! Vždycky chodíš včas, nikdy nevyrušuješ o hodinách, nikdy jsi nepodved žádnou holku! Prostě svatoušek!"

Všichni propukli v hurónský smích až na Ricka, který se jenom šklebil.

"Jo, jo, moc vtipný," reptal. "Radši nám všem přinesu panáky, jo? Chceš něco speciálního, lásko?" podíval se na Ewil. "Třeba mě?" koketně zahýbal obočím a Ewil zrudla.

"Jdi už prosím tě!" praštila ho do boku a Rick se smíchem zmizel k baru.


****

Když ji vyzval k tanci, samozřejmě souhlasila. Ze všech sil se ale snažila nedat najevo svou sklíčenost. Chtěla si tento večer užít a nesměla přeci dovolit, aby jí ho Michael zkazil.

"Tuhle písničku mám fakt rád," poznamenal Matt, když k sobě Selin přivinul a ona mu váhavě položila ruce na hruď.

"Já taky," přiznala, romantické skladby byly něco pro ni. "Víš, Matte... chtěla jsem ti jen říct, no, že děkuju."

"Za co prosím tě?" usmál se.

"Že jsi se mnou šel. Nechci, aby to vypadalo, že tě nějak využívám, chápeš, protože jsi tu vždycky, když tě potřebuju. A toho si opravdu moc vážím."

Matt se pouze usmál a Selin si uvědomila, jak strašně moc mu to sluší a jak moc ho má ráda. Jelikož to, co mu právě řekla, byla svatá pravda.

"Ty víš, co k tobě cítím," řekl po chvíli. "To se nezmění. Klidně si počkám a budu trpělivý. A budu doufat, že jednou snad..."

Selin náhle vylétlo srdce až do krku. Veškerá další Mattova slova se rozplynula v neznámu a ona se zrychleným dechem přes Mattovo rameno hleděla na muže, který k nim přicházel.

"Dovolíš?" řekl Michael a poklepal Mattovi na rameno.

"Ty?!"zamračil se Matt a přestal tančit, i Selin se zastavila.

"Jo, já," ušklíbl se Michael chladně. "Promiň, ale tohle je moje holka. Takže kdybys byl tak hodnej a... dal si odchod."

"Jo tak tvoje holka, jo?" zavrčel Matt a Selin ho vůbec nepoznávala. "A od kdy?!"

"Ode dneška," opáčil Michael nevzrušeně.

"Máš smůlu, kámo, měl jsi přijít dřív," odsekl ale Matt a otočil se k němu zády. Michael ho však chytil za rameno a s trhnutím ho k sobě zase obrátil. V ten okamžik ho Matt popadl druhou rukou za paži, kterou na něho Michael sahal, a pevně ji stiskl. Zatnul zuby a ohrnul rty jako vlk, který se chystá zaútočit. Dokonce zavrčel.

Selin popadl strach, takhle Matta ještě nikdy nezažila.

"Kluci," snažila se zasáhnout.

"Pusť mě, Tylere," řekl Michael výhružným, ledovým hlasem. "Varuju tě."

Matt zúžil oči do tenkých linek, "trhni si."

Michael ho rychlostí blesku chytil pod krkem, načež ho Matt popadl za límec od košile. Navzájem si vrčeli do obličeje a propalovali se očima, jako by se chtěli zavraždit.

"Nechte toho," zvolala Selin. "Slyšíte? Hned!"

Ale jako by ji neslyšeli. Už to vypadlo, že se strhne rvačka, když se objevil Chris a oba od sebe odstrčil.

"To by stačilo," rozkázal a jeho tvrdý pohled a výraz mluvily za vše.

Matt se zhluboka nadechl, uhladil si tričko a sako, šlehl po Michaelovi posledním nenávistným pohledem, a pak odešel. Michael se opět tvářil naprosto vyrovnaně a chladně, urovnal si límeček a pohlédl na Selin.

"Co to do vás vjelo?" sykl Chris. "Chcete si rozbít huby hned na začátku plesu? Aspoň byste s tím mohli počkat na konec."

Michael po něm střelil rychlým pohledem a pobaveně se ušklíbl. Chris pouze unaveně zavrtěl hlavou a zmizel.

"Takový příchod jsem teda nečekala," hlesla Selin a vydechla přitom úlevou.

Michael si ji pozorně prohlédl, "vypadáš krásně," řekl a podal jí ruku. "Ale varuju tě - neumím tancovat. Nikdy jsem to neuměl a umět nebudu."

Selin se šťastně zasmála, vložila svou ruku do jeho nabízené dlaně a on ji k sobě pomalu přivinul. Objal ji kolem boků, přičemž se jí vpíjel do očí. Na rtech mu pohrával letmý úsměv.

"Vážně jsem myslela, že nepřijdeš," řekla Selin.

"Já taky," přiznal se. "Ale potom mi došlo, jak ti na tom záleží."

"Takže je to kvůli mě?" zazubila se laškovně.

"Jenom kvůli tobě," potvrdil vážně a najednou ji políbil na čelo a pevně objal. "Protože tě miluju."
 

31 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 TereezCa TereezCa | 14. června 2012 v 12:20 | Reagovat

ááááááááááááááááá, já se roztečůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!! ♥♥♥♥♥♥♥♥ !!! :*
NAPROSTO DOKONALÝ!!! ;* Selin to vážně nevzdala! Johohoooooo!!! Teda sice mě Michael dost naštval, že tam původně nechtěl jít, jo, ale TOHLE! awwwwww! ♥ Matt mi lezl krkem jako nikdy dřív, ale naštěstí si dal zpátečku :)))
A ta POSLEDNÍ věta ♥.♥ Whooooa!
Nejlepší kapitola ze všech! Du si jí přečíst ještě jednou!!
Strašně se těším na další, Míšo! Do-ko-na-lý!

2 Sharpey Sharpey | 14. června 2012 v 12:48 | Reagovat

Perfektni nemám slov.Jsem tak ráda že Michael přišel.:D

3 Seléna Seléna | 14. června 2012 v 13:51 | Reagovat

ach to je tak užasná kapitolka aten konec je nádherný:-) bože ja tuhle povidku miluju:D

4 Illandris Illandris | Web | 14. června 2012 v 14:01 | Reagovat

No super, konečně se něco dělo mezi Selin a Michaelem a ten konec byl nejlepší. Vůbec to s nimi dopadlo daleko líp, než jsem čekala:) Jsem zvědavá, jak se to s nima bude vyvíjet dál. A doufám, že ještě bude nějaká rvačka s Mattem:D

5 Elnesta Elnesta | 14. června 2012 v 14:28 | Reagovat

nejlepšíííííííííííííííí aaaaaaaaaa ty mě mučíš víš to??!!!  já to nevydržim sem na tom zavisla pokud ta knížka skončí a nebude náhrada asi skočím z okna doufám že si štastná protože jsem zavislám xD

6 katushka katushka | 14. června 2012 v 14:56 | Reagovat

Super! Je to čím dál lepší! A řekla bych, že žádný slovo to nedokáže vystihnout... :)

7 M. M. | E-mail | 14. června 2012 v 15:09 | Reagovat

božííííííííííííííí!!!!!!!!!!!

8 Barča Barča | 14. června 2012 v 15:52 | Reagovat

Nádhera!!! Jenom je mi líto Matta. Už by si to mohli konečně vyjasnit. =(

9 parala parala | Web | 14. června 2012 v 16:04 | Reagovat

ááááá, jsem šťastná! Nejšťastnější na švětě! Dalšííííí

10 Tončí Tončí | 14. června 2012 v 16:17 | Reagovat

Mě j moc líto matta on je mi sympatičtější než michael ale jinak je kapitolka moc krásná a jinak díky že ji sem chceš dát už o víkendu.

11 Yuuky Yuuky | 14. června 2012 v 16:33 | Reagovat

hej, naprosto úžasná a krásna kapitolka... strašně se už těším na další... doufám že bude že bude co nejdřív...
a souhlasím d katushka, žádný slovo nedokážeee vystihnout, jak úžásný to je....

12 Virwen Virwen | Web | 14. června 2012 v 16:37 | Reagovat

woooohoooooo!!!!! Děkuju, děkuju, děkuju, děkuju :D Jseš úžasná!! Akorát choudě Matt.. :d byl to můj oblíbenec.. :d teda.. :D není oblíbenější než Rick, ale kdo je, že? :D A už o víkendu? :D páni..! :D jseš skvělá.. :D

13 Annie Annie | E-mail | Web | 14. června 2012 v 16:45 | Reagovat

Jé, naprosto úžasný, škoda, že už to zase končí :)
potom by následovalo krásné údobí (několik kapitolek) a potom nakonci by se splnil sen Selin a happy end a pokráčování příště :DD
No, ale myslím si, že kdyby se splnilo co se zdálo Selin, tak Rick asi pukne :DDD

14 Ivča Ivča | 14. června 2012 v 17:38 | Reagovat

UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!! Hustýýý! Už se nemůžu dočkat další kapitolky... :-) Mám Selin moc ráda, ale vždycky jsem měla radši Jul... nyní ale musím říct, že Selin rychle dotahuje... za chvilku to bude má nejoblíbenější postava... :-)

15 keira*** keira*** | 14. června 2012 v 17:45 | Reagovat

Míšo jseš nadaná! moc! :D
kapitola ples je snad nejlepší! miluju Michaela ale Awra víc!♥♥♥
[13]: co se zdálo selin?? :D

16 holianka/Eleon holianka/Eleon | Web | 14. června 2012 v 18:49 | Reagovat

jůůůůůůůůůůů!ááááááá! to božíííííí! fakt krása!!!!!!!!! :D

17 roliand roliand | 14. června 2012 v 19:15 | Reagovat

d o k o n a l ýýýýý jiný slova pro to nemám.

18 Kájík Kájík | 14. června 2012 v 19:25 | Reagovat

♥ :)) ;* to je nádherný.. konečně něco .. romantického ;DD

19 Black Black | 14. června 2012 v 19:55 | Reagovat

pff,Michael je blbec,měl si přijít dřív,chudák Matt :( Ale jinak naprosto super!!!

20 Adéll Adéll | 14. června 2012 v 20:33 | Reagovat

naprosto super, opravdu ta nejdokonalejší kapitolka! už se těším na 18.! a ta poslední věta!!! AAACH!!! Prostě suprový a tečka :D <3 <3 <3 <3

21 Zizi Ingen Zizi Ingen | Web | 14. června 2012 v 20:42 | Reagovat

WOW!!!

22 Týna Týna | 14. června 2012 v 21:38 | Reagovat

,,Protože tě miluju"...krásné :)

23 Chaky Chaky | E-mail | Web | 14. června 2012 v 22:12 | Reagovat

Jéééé, to je nádhera! :)

24 Neilin Neilin | 15. června 2012 v 7:11 | Reagovat

jéé. To je dokonalý, úžasný a prostě nádherný... ááá asi se zblázním...

25 Aranis Aranis | 15. června 2012 v 11:55 | Reagovat

Prostě dokonalééééééééééé :D

26 Nefertiti Nefertiti | 15. června 2012 v 11:55 | Reagovat

To je nádherný! Úžasný! Dokonalý!

27 Michalka Michalka | Web | 15. června 2012 v 12:25 | Reagovat

JÁ NEMÁM SLOV!!!! MÍŠO, SEŠ BOMBA! PROSTĚ BUM! JÁ JÁ NEVÍM, SEŠ HUSTÁ...

28 AranisLea AranisLea | Web | 15. června 2012 v 13:01 | Reagovat

Opět je to moc hezká kapitola, upřímě doufám, že se ten sen splní, aspoň bude sranda :D Whooooooo, sem zlá :D
[15]: Že má s Míšánkem (?!) dítě a Míšánek (?!) ho zapírá ;) Proč mu řikam Míšánek(?!)?

29 keira*** keira*** | Web | 15. června 2012 v 18:00 | Reagovat

ona má s mišákem dítě???? :D

30 AranisLea AranisLea | Web | 15. června 2012 v 21:56 | Reagovat

[29]: To byl jen sen, ale kdyby se vyplnil, asi bych se nezlobila :D Tudududum :D

31 katushka katushka | 16. června 2012 v 7:45 | Reagovat

[30]: můžu se zeptat, kde ten sen byl? Já si ho totiž vůbec nepamatuju... :D

32 TereezCa TereezCa | E-mail | 16. června 2012 v 9:50 | Reagovat

[31]: Nápodobně O.o

33 keira*** keira*** | 16. června 2012 v 20:41 | Reagovat

[30]: a já si říkala jestli jsem něco nepřeskočila! :DDD neee! :)) jak idiot jsem četla kapči vzad. xP

34 Karolína K. 44 Karolína K. 44 | 19. června 2012 v 10:53 | Reagovat

Prosím, Míšo, další kapčuli :D.

35 Elena Elena | 24. října 2012 v 19:59 | Reagovat

Tak tohle byla dokonalá kapitola, jen mi bylo trochu líto toho Matta, ale zase je dobře že Michael přišel

36 andula andula | 18. srpna 2014 v 2:45 | Reagovat

Opravdu ta nejlepší kapitola ze všech.Míšo jsi opravdu super!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama