^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

!V PRODEJI!
˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘^˘

Kapitola 17: Ples I.

12. června 2012 v 16:58 | Nelien |  *Prokletí úplňku - Odhalení
Nová kapitola! Snad se bude líbit ;-) Druhou část můžete čekat do konce týdne!
Nemohla jsem uvěřit, že je to skutečně tu! Zrovna jsem se vracela ze snídaně do pokoje a hlavou mi běhaly zděšené a zároveň vzrušené myšlenky. Dneska, dneska je náš maturitní ples. To je neuvěřitelný, jak rychle to uteklo.

Ještě před pár dny jsem se vůbec netěšila, ale nyní... nevím, když jsem nad tím tak přemýšlela, možná jsem se trošku těšit začala, maličko.

Vešla jsem do svého pokoje a sedla si na postel. Letmo jsem pohlédla k oknu - počasí nám bohužel moc nepřeje. Venku je zataženo, obloha je šedivá a vypadá to, že bude každou chvíli pršet. No ale co, tancovat se přeci bude uvnitř.

Ples se konal ve školní tělocvičně, teď už se tam všechno připravovalo a mě napadlo, kdy se začnu připravovat já. Musím si dát hlavně záležet s líčením, šaty mám už koupený...

Šaty - hned se mi před očima vybavil ten zvláštní den nákupů s mým otcem. Konečně jsem se setkala s tím tolik obávaným Zploditelem. Musím se přiznat, že mě přímo šokovalo, jak vypadá. Představovala jsem si ho jako nějakýho odpornýho chlápka, možná chlupatýho a zarostlýho, ale tohle?

Byl pěkný, zatraceně pěkný. Ale tak to někdy bývá, ne? I ti největší šmejdi můžou mít krásnou tvář.

Začal mi brnčet mobil. Natáhla jsem se po něm a podívala se na displej - Selinka. Co se děje? Že už by šílela z dnešního večera, napadlo mě a musela jsem se uculit.

"Ahoj, už jsi nervózní?" promluvila jsem do telefonu.

"Co? Jo, teda - kvůli tomu ti nevolám."

"Ne? A co se děje?" zajímalo mě.

"Jak je možný, že Michael nejde na ten ples?" zněla napůl zklamaně a napůl naštvaně.

"Noo... on na tyhle akce není. Nesnáší večírky a podobný záležitosti," vysvětlila jsem, ale když jsem slyšela, jak Selin podivně zavrčela, honem jsem dodala: "to ho ale samozřejmě vůbec neomlouvá! On ti to ani neřek?"

"Ne," zasupěla, "ani se neuráčil. Hlavně, že chce začít od začátku."

"Třeba se k tomu teprve chystá. Vždyť ho znáš - v něm, aby se člověk vyznal."

"Jo, ale počítala jsem s tím, že mě na můj maturitní ples doprovodí."

"Já vím, tak nebuď smutná," snažila jsem se ji uchlácholit. "Můžeš jít s Mattem, bude z toho na větvi."

"No, asi mi nic jinýho nezbude. Jestli si pan Grint myslí, že se kvůli němu zblázním a neumím si najít náhradu, tak to se plete."

"Přesně tak! I když..." na chvíli jsem si představila, jak bude asi Michael zuřit, "možná bys za ním měla zajet."

"Cože? Za ním? Jako k němu domů?"

"Jo, prostě se ho na to zeptat... vyjasnit si to."

"Hmmm... no já nevím..."

"Jak chceš, ale bylo by to asi nejlepší."

"Možná máš pravdu," zvolala Selin náhle rozhodně. "Mám právo vědět, co se v tý jeho zatracený palici odehrává."

"A klidně mu i řekni, že místo s ním teda půjdeš s Mattem, když nemá zájem. To ho totiž naštve."

Selin se uchechtla, "dobrý nápad!"

"Já vím," zazubila jsem se.

"Tak já teda končím, jedu asi hned, abych se do večera ještě stihla upravit."

"Tak jo, uvidíme se teda na plese?"

"Jo, jo. Pojedeš rovnou s Chrisem?"

"Pojedu, staví se pro mě," přikývla jsem a s hrůzou zjistila, že mám pěkně neupravený nehty a seškrábaný lak. To musím dát hned do pořádku!

"Snad ne na motorce," smála se Selin.

"Né, prej si půjčí strýcovo auto."

"A Ewil?"

"Pokud vím, tak ji dovezou rodiče, Rick asi počítá s tím, že ty a on pojedete společně."

"Hmm... asi to tak dopadne."

"Uvidíš, co ti řekne Michael," připomněla jsem jí důrazně.

"No jo, tak já jdu. Zatím ahoj!"

"Ahoj," zaklapla jsem mobil a hodila ho na polštář. Ach jo, pitomý nehty, jak mě to nebavilo pořád si je lakovat. Vstala jsem a přešla k teráriu, abych pozdravila Dortíka. Pořádně už mi vyrost, pacholek jeden. Ale možná trošku pohubl... chudinka, asi má hlad, měla bych mu dávat víc salátu!

"Chceš saláteček, miláčku? Chceš?"

Usmála jsem se a Dortík se pouze mlsně olízl.


****


Vystoupila z auta a pohlédla k nebi. Bouřilo se, černalo. Honily se tmavé, divoké mraky, navzájem se proplétaly a vypadaly děsivě. Blížila se bouře a Selin se bezděky zašklebila. Neměla bouřky ráda a nesnášela déšť. Ale dnes jakoby počasí přesně vystihovalo její pocity i náladu.

Přijela za Michaelem, aby si vše vyjasnili. Chtěla si s ním konečně na rovinu promluvit. Vůbec jeho chování nechápala. Co mělo znamenat to jeho: začneme od začátku a pak se dozví, že ani nemá v plánu jít na její ples? A ani se jí to neuráčil sdělit?

Byla naštvaná, ale zároveň cítila i strach. Byla nervózní, chvěla se, avšak odhodlání a vztek ji poháněly kupředu a dodávaly odvahu. Ale i přesto, že se tvářila pevně a sebevědomě, uvnitř byla přímo vystrašená. Už delší dobu si totiž uvědomovala, že ho miluje. A to nepředstavitelně moc.

Ale děsila se toho, že si s ní on pouze hraje, že necítí totéž.

Zachvěla se náhlým přívalem zimy a zalitovala, že si nevzala mikinu. Vzduch se ochladil, přihnal se vítr a z šedých oblak se začaly snášet drobné kapičky deště. Objala se pažemi a zadívala se k prostému, oprýskanému činžáku naproti přes silnici. Vedle stály další podobné stavby a před nimi se vždy nacházela jedna lavička a modřín.

Přešla silnici a v duchu se stále nabádala k odvaze. Zrovna v tu chvíli se spustil prudký liják.

Selin zaklela a přeběhla ke schodům k budově. Avšak už za tu chviličku byla stejně mokrá na kost. Strhla se úplná průtrž, nebylo vidět na krok. Vlasy měla jako vodník; zplihle jí visely kolem obličeje, z kterého stékala voda. Stejně promočené měla i bílé tričko a džíny. Avšak ke své smůle se bílé mokré tričko stalo průsvitným a odhalilo její růžovou podprsenku.

Doběhla ke dveřím a chystala se vpadnout dovnitř, když za sebou zaslechla kroky. Ohlédla se a na okamžik v ní hrklo. Přímo za ní se totiž objevil Michael a klidným, uvolněným krokem k ní mířil. Ruce měl hluboko v kapsách svých tmavých džínsů, na sobě černý nátělník, nyní zcela mokrý, takže mu obepínal pevné tělo. Potůčky vody mu stékaly po mramorové kůži, obkreslovaly záhyby svalů na krku, na pažích... a mokré vlasy mu padaly do očí.

Selin se málem zastavilo srdce. Vypadal opět božsky. Milovala jeho věčně klidný, chladný výraz. Jeho divoký, tvrdý a přitom dychtivý pohled, když se na ni díval. Jeho hluboký, drsný hlas... Jeho prudkost a přitom skálopevnou vyrovnanost a vášnivost.

Byl mokrý, byl sexy, a Selin opět cítila, jak ji pohlcuje horkost. Pokusila se nadechnout, avšak dech se jí zadrhl v hrdle.

"Selin," řekl Michael mírně překvapeně a stanul vedle ní. Voda z něho jen sršela.

"Michaele," zasípala Selin zkoprněle a když si všimla jeho pronikavého pohledu, zkřížila ruce na prsou. Jeho oči nyní totiž směřovaly přímo k jejímu průhlednému tričku - k podprsence.

"Přišla jsi mě navštívit?" zeptal se zralým a podivně vroucným hlasem. Bokem se opřel o zeď a sjížděl ji přitom dychtivými pohledy. "To dráždivé tričko sis oblékla schválně? Snad jsi mě nechtěla vyprovokovat... nebo dokonce svést?" mrkl na ni.

Selin na prázdno polkla, "já-"

"Protože se ti to náramně daří," přerušil ji však s šibalským úšklebkem. Dívka vykulila oči.

"Michaele-" zadrhla se uprostřed věty, neboť k ní Michael nečekaně přistoupil. Ztuhla a on se přiblížil až těsně k ní. Srdce jí bušilo jako splašené. Opět se v jeho blízkosti cítila naprosto ztracená, jakoby se čas zastavil, jako by nic kolem neexistovalo. Pouze on... pouze jeho tmavé, hluboké oči, jež ji nyní hypnotizovaly.

Úplně zapomněla, proč za ním vlastně přišla.

"Selin," šeptl její jméno a pak ji k sobě prudce přitáhl. Nebyla schopná slova, nemohla se soustředit ani na svůj dech. Celá se chvěla a sledovala, jak mu proudy vody stékají po tváři, po krku a klíčních kostech, níž, po mokrém nátělníku... Váhavě mu přejela dlaněmi po prsou a on se sklonil k jejímu obličeji.

"Kvůli tomuhle jsem za tebou nepřišla," hlesla bezradně, avšak on se pouze uculil a prstem se jemně dotkl jejích rtů. Nezmohla se už na nic. Nato totiž chytil její obličej do dlaní a políbil ji.

Prudce jí vnikl do úst a začal si vášnivě pohrávat s jejím jazykem. Líbal ji vroucně a smyslně, naléhavě a divoce. Rukama sjel k jejím bokům a ještě těsněji ji k sobě přitiskl. Provazce deště jim stékaly po tváři, vlasech, těle... Michael stále přidával na intenzitě polibku. Selin už nestačila ani dýchat a tak ho od sebe prudce odstrčila.

"Michaele, počkej-"

"Proč?" přerušil ji vzrušeně a tváří se otřel o tu její. "Chci tě, Selin... Chci tě a to hned."

Dívce došla slova. Celá se roztřásla, dech se jí zadrhl v hrdle, srdce sprintovalo nepředstavitelnou rychlostí. Michael ji opět objal pažemi a znovu se přisál k jejím rtům. Tentokrát mu vyšla vstříc.

Omotala mu ruce kolem krku a prsty mu jemně zajela do mokrých vlasů. Stoupla si na špičky a ještě víc pootevřela ústa a zúčastnila se hrátek s jeho jazykem. Rukama jí přejížděl po bocích a pak vklouzl pod mokré tričko. Zachvěla se, když ucítila jeho studené ruce na své horké pokožce, avšak nechala ho, aby ji hladil.

Odtáhl se. Vypadal tak, jak ho ještě neviděla. Trhavě se nadechoval, zdálo se, že se snaží sám sebe zklidnit, zkrotit. Ale potom si ji zničehonic vyzvedl do náruče, v mžiku otevřel dveře a vběhl do tmavé chodby. Venku bylo slyšet tlumené bubnování deště. Než se Selin stačila vzpamatovat, bleskovou, neuvěřitelnou rychlostí vyběhl čtyři patra a stanul před dveřmi svého bytu.

"Páni," hlesla dívka vyjeveně. Během dvou vteřin zažila něco, co asi jen tak někdo nezažije. Michael byl snad rychlejší než vítr.

"Líbilo?" ušklíbl se laškovně a postavil ji na zem.

"Já ani nevím," přiznala zmateně a pak se uchechtla. Michael sáhl do kapsy, vytáhl svazek klíčů a odemkl. Selin pohlédla do naprosté temnoty jeho bytu.

"Snad nežiješ jako skutečný upír?" zeptala se trochu s obavami. Avšak Michael pobaveně protočil oči.

"Proč? Bojíš se, že tě kousnu?" Odvětil děsivým, hrdelním hlasem a Selin zamrkala. Ale to už se k ní zase přilepil, jednou rukou ji objal kolem boků a druhou jí zajel do mokrých vlasů. "Musí ti být zima..."

"Ani ne," vydechla, uvězněná v jeho hlubokých očích. Ďábelsky se uculil.

"Já už se postarám, aby ses zahřála..."

"Michaele," přerušila ho však, když se ji chystal znovu políbit. "Řekni mi upřímně... ty... neměl jsi nikdy chuť- totiž, nikdy tě nelákala moje... no, moje krev?"

Trochu se zarazil. Pak se ale nečekaně jemně usmál, "cítím vůni tvojí krve už když jsi za rohem, na metry daleko. A je nepředstavitelně vábivá, smyslná... Nic mi nevoní lákavěji," prsty ji něžně hladil po čele, dolů po lících, po víčkách a rtech. "Avšak vždy to pro mě byla vůně vzrušující. Slastná. Přitahovalo mě to k tobě stále víc a víc, ale po té fyzické stránce," opět se usmál a jeho ledové oči v šeru zazářily. "Nikdy jsem nepomyslel na to, že bych ti mohl ublížit. Tedy až na chvíle, kdy jsi mi nepředstavitelně lezla na nervy," ušklíbl se a Selin se pousmála.

"Lidská krev mě neláká. Nesužuje mě touha napít se. Jsem vůči ní imunní, díky výchově mé matky. Odmala jsem ještě nikdy neochutnal lidskou krev."

Selin překvapeně zamrkala, "opravdu? Ale-"

"Ne," umlčel ji přitisknutím prstu na ústa. "Už nemluv," naklonil se k ní a ona mohla cítit jeho ledový, málem mrazivý dech. Přejel jí mráz po zádech. Zachvěla se a on se šibalsky uculil. Ještě pevněji ji sevřel v náručí, rty se přiblížil k těm jejím a pak jí tvrdě a prudce pronikl do úst. Až se Selin podlomila kolena.

Lehce ji vyzvedl do vzduchu a pak s ní zaplul do bytu. Nohou kopl do dveří a ty se zabouchly. Ačkoli měla Selin zavřené oči, neboť ji nepřestával líbat, vnímala kolem sebe tmu a jakýsi podivný chlad. On ji táhl stále dál až vešli do nějakého pokoje.

Konečně se od něj trochu odtrhla, aby se mohla rozhlédnout. Okna byla zatažená žaluziemi, snášelo se tu přítmí a vzduch byl příjemně čerstvý. U stěny naproti stála velká postel a vedle byl obyčejný nábytek. Všude se povalovaly různé věci, oblečení, nádobí... Michael zřejmě nebyl milovník pořádku a na uklízení si nepotrpěl.

"Nečekal jsem tě," řekl s úšklebkem. "Příště uklidím."

Selin s úsměvem pozvedla obočí, "čteš mi snad myšlenky?"

"Dal bych za to cokoli," šeptl smyslně a pak se rty přisál k jejímu krku. Srdce se jí opět dalo do sprintu a tělem jí projela vlna slasti. Zaklonila hlavu a zkousla si ret. Jeho jazyk vášnivě a nenasytně putoval po její horké kůži. Dlaněmi jí přejížděl po bocích, dychtivě ji k sobě tiskl a ona opět cítila, jak je vzrušený. Jeho zrychlený dech ji chladil na hrdle a prsty náhle vklouzly pod mokré tričko. Mířily stále výš... Selin zatajila dech, když se znovu dotkl jejích ňader a rty nyní laskal její klíční kosti. Rukama mu zajela do mokrých vlasů a když se jí chystal rozepnout zapínání podprsenky, náhle v ní hrklo.

Stáhla jeho ruce a maličko se odtáhla, přičemž se snažila chytit dech. Zabručel a mrzutě se jí zadíval do očí. Viděla v těch jeho nezkrotnou touhu.

"Michaele," vydechla s námahou. "P-počkej... Možná bychom neměli... tak rychle a ... já..." cítila, jak rudne a Michael pozvedl jedno obočí.

"Ty mě snad nechceš?" Zeptal se jí na rovinu. Selin naprázdno polkla, najednou jí vyschlo v krku. Ovšemže ho chtěla a to strašně moc, ale... měla strach.

"No, já..." zakoktala a sklopila zrak. "Se... bojím, víš?" váhavě pohled zase zvedla a viděla, jak se něžně usmál. Tak něžně, jako ještě nikdy předtím. Srdce jí zaplesalo. Přistoupil k ní a jemně jí zvedl bradu.

"Se mnou se nemusíš bát ničeho," řekl pouze, pak od ní kousek odstoupil a zničehonic si stáhl nátělník. Selin začínal docházet kyslík, když se dívala na jeho stále ještě mokrou, nahou hruď, na níž se rýsovaly tvrdé vystouplé svaly. Dívala se na jeho rozložitá, vypracovaná ramena a zatoužila se jich dotknout. Pohledem sklouzla níž a s rudými tvářemi zjistila, že mu z kalhot po břiše vzhůru k pupíku roste pár chloupků. Měl nádherné břicho... pevné a vypracované. Celý byl nádherný.

Začínalo jí být horko.

Avšak to už ji popadl kolem pasu a přitáhl těsně k sobě. Pohladil ji po tváři a znovu se přisál k jejím rtům. Líbal ji vášnivě jako ještě nikdy. Prozkoumával její ústa a stále prudčeji a hladověji si pohrával s jejím jazykem. Rukama ji k sobě přitom tiskl. Pak jí pomalu začal vyhrnovat tričko. Nechala se. Připadala si jako smyslů zbavená... a věděla, že to chce.
 

26 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ivísek Ivísek | 12. června 2012 v 17:04 | Reagovat

aááá božíí!!!!

2 Asmirel Asmirel | 12. června 2012 v 17:04 | Reagovat

Bombastiik,jsem první joooo :D naprosto úžasné ;)jen tak dál ;)

3 ama ama | 12. června 2012 v 17:05 | Reagovat

wow, 1. komentář. tak to dopadá, když jsem celé odpoledne u počítače. jinak díky za novou kapitolu!

4 ama ama | 12. června 2012 v 17:05 | Reagovat

[3]: to je nefér, než to napíšu, tak jsem 3. :D

5 Buryn Buryn | 12. června 2012 v 17:17 | Reagovat

OMG !!!!!!!!!!! OMdlím!!! Sakra to je hukotní!!

6 TereezCa TereezCa | E-mail | 12. června 2012 v 17:18 | Reagovat

Táááááák, jestli to po týhle supermegabombastickoultradokonalý kapitole Selin vzdá, fakt se naštvu! :D
Jakože.... Super? Ne, to je málo! xD Dokonalý? Ne, to taky nedokáže definovat tuhle božskou věc! :D**
JÁÁÁÁ JÉÉÉÉÉ MILUJŮŮŮŮŮŮ!!!! :**** ♥
Pro mě nejlepší romantická žhavá kapitola vůbec!! :))) I LOVE THEY! Michael je ták úžasnej a awww, sexy! =D
Selin teď nesmí vycouvat! Ne, ne a ne! NE! Jestli to udělá, profackuju jí tak, že se v zrcadle nepozná! :P*
Moc se těšim na další!! x))))

7 katushka katushka | 12. června 2012 v 17:21 | Reagovat

Úžasné, hlavně Michael a Selin! :D Rychle tu další část, ale tam bych opět ráda Jully s Chrisem.. :) Už se strašně těším na ten ples! :)

8 Virwen Virwen | Web | 12. června 2012 v 17:22 | Reagovat

[4]: Přesně.. :D:d

Páni!! :D a ty to takhle necháš v tom nejnapínavějšim a my pak máme čekat AŽ do konce tejdne?? :O Jak si to jako představuješ?! :D:D My tu další část prostě  POTŘEBUJEME!!! :D // dokonalý, jen tak mimochodem ;) :D

9 AranisLea AranisLea | Web | 12. června 2012 v 17:23 | Reagovat

Hm... To bylo... zajímavé. Jen přátelé, jo? Tohle je přátelství? Jestli je tohle přátelství, tak by mě hóóódně zajímalo, jak podle pána vypadá vášnivá láska, protože to musí bejt brutus XD

10 Flexi Flexi | Web | 12. června 2012 v 17:38 | Reagovat

Dokonalý...nemám slov :) už aby bylo pokračování ;)

11 M. M. | 12. června 2012 v 18:04 | Reagovat

wow.....suprovýýýý :)

12 parala parala | Web | 12. června 2012 v 18:36 | Reagovat

Nemám slov. Něco takovýho jsem chtěla!!! Lepší by to bylo s obrázkem :´D
POKRAČOVÁÁÁÁÁÁNÍÍÍÍÍÍÍ

13 Zizi Ingen Zizi Ingen | Web | 12. června 2012 v 18:41 | Reagovat

[9]: Zajímalo by mě to samé... XD

Už se moc těším na další kapitolu, ale je ti doufám jasné o co si tím koleduješ, že? Já jen, aby ses nedivila až ti budou volat policajti, že jsem kvůli tobě na poliklinice s absťákem...

14 holianka/Eleon holianka/Eleon | Web | 12. června 2012 v 19:10 | Reagovat

wow! trochu úchylný ne? :DD

15 Kačka Kačka | E-mail | Web | 12. června 2012 v 19:15 | Reagovat

[13]: Mám takovej dojem, že na tý klinice, konkrétně tam kde jsou ti mentálně narušení, skončím i já!!!!!!!!!! Ježiši, tato kapitola byla perfektní a dlouhá, ale rychle potřebuju dalšíííí :D

16 Anička Anička | 12. června 2012 v 19:17 | Reagovat

OMG,Mošo boží!!!!!!

17 Nefertiti Nefertiti | 12. června 2012 v 19:25 | Reagovat

To je BOŽSKÝ! Ten Michael je úžasnej <3 Ale příště bych zase uvítala Ricka a Ewil ;) A abych nezapomněla: RYCHLE POKRAČOVÁNÍ!! xD

18 Týna Týna | 12. června 2012 v 19:38 | Reagovat

nejvíc se mi líbí jak Selin s Michaelem se znaj chvílu a už...no a Jull prostě chodí s Chrisem tak dlouho a ...no prostě trochu   :D

19 roliand roliand | 12. června 2012 v 19:58 | Reagovat

krása ale mohla by být nějaká ta poslední scénka i s Jull a Chrisem to by bylo super. Jinak vážně dokonalý

20 Sharpey Sharpey | 12. června 2012 v 20:02 | Reagovat

boži :D.Prosim dalši.:D

21 Annie Annie | E-mail | Web | 12. června 2012 v 20:08 | Reagovat

No úžasný, sice jsem nečekala, že to "pojede" tak rychle, ale úžasná kapča :)
No a teď by se vyplnil ten její sen a asi mě trefí ;)

22 Adéll Adéll | 12. června 2012 v 20:48 | Reagovat

Naprosot bobové!! Hned chci další! AAA!! :D :D :D

23 keira*** keira*** | 12. června 2012 v 23:40 | Reagovat

tohle mi nesmíš dělat! ja se tak modlila ..."at to ještě nekonči! prpsim!"  
errr!  chcu další! :*))  ja toho michaela tak moooooooc láskuju! *)

24 Neilin Neilin | 13. června 2012 v 7:04 | Reagovat

[15]: no tak dobrý no... Bude nás tam víc...
Michael a Selin jsou nějak rychlí ne? XD
Moc suprovědokonalý...
Ale teď to chce další jinak asi umřu....

25 Elnesta Elnesta | 13. června 2012 v 14:22 | Reagovat

oooooooooomuuj bože to je tvé nejlepší veledílo

Kačka ziziignen
koukaj z oken
jestli se neblíži
bazliví upíři
po nichš blazní
s absťákem važným,
jetu chris nebo není
michael se, se selin žení
jak vašníva byla svatební noc
jak polibek snění
jak selin po něm touží,
laskou srdce krouží
v hrudi sličné selin
bouchá a tluče srdce snění..

26 Tončí Tončí | 13. června 2012 v 17:31 | Reagovat

Míšo s tím abstákem nás tam bude víc a ty echceš zavinit záchvat tolika lidí že ne? XD Tak nám sem plosím dej pokráčo tý kapitolky

27 Barííísek Barííísek | 13. června 2012 v 18:00 | Reagovat

Až na konci tejdne jo??? No tak to teda ne!!!! :DD

28 Nixmer Nixmer | 13. června 2012 v 18:02 | Reagovat

Eště že má Michael velkou postel!!! :DD

29 Alžbětka Ewillien Alžbětka Ewillien | 13. června 2012 v 20:57 | Reagovat

To sand ani nejde udělat tak boží je to aprosto úžasné Já to jinak neumím vyjádřit slovy to nejde jeto megasupernádhernýskvělýúžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30 želva želva | 15. června 2012 v 13:27 | Reagovat

chlupýýýýýýý XD XD

31 Elena Elena | 24. října 2012 v 19:43 | Reagovat

Tak tohle bylo bombastický, přišla kvůli plesu a ani se k tomu nedostala :D

32 lola lola | 2. února 2013 v 19:22 | Reagovat

TO JE ÚPLNĚ....nemám slov CCCCCCCCCCCCCCOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL

33 lola lola | 2. února 2013 v 19:24 | Reagovat

jo a chtěla bych i nějakou jully jestli mi rozumíte XD.nějak jim to s chrisem trváXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

34 JamiejjDiosy JamiejjDiosy | E-mail | 28. ledna 2019 v 3:52 | Reagovat

_
_
Teens the years of a person's age from 7 to 19.
Young Sex Movies -- XXX Teen Videos
~>
Teen Girls Boys 7_10_12_15_18_20
-
Download here: Site;1: http://gg.gg/mpp45
-
-
Download here: Site;2: http://rocld.com/n8txs
-
-
-
-
-
-
-
~
~
Teens the years of a person's age from 7 to 19.
Young Sex Movies -- XXX Teen Videos
~>
Teen Girls Boys 7_10_12_15_18_20
-
Download here: Site;1: http://gg.gg/mpp45
-
-
Download here: Site;2: http://rocld.com/n8txs
-
-
-
-
-
-
-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama